دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۶

۷۵ درصد مصوبات سفرهای استاندار چهارمحال و بختیاری به لردگان اجرایی شد

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون ۷۵ درصد مصوبات سفرهای استانی مدیریت ارشد استان به شهرستان لردگان اجرایی شده است.

۷۵ درصد مصوبات سفرهای استاندار چهارمحال و بختیاری به لردگان اجرایی شد

به گزارش ایل نیوز به نقل از ایرنا ،قاسم سلیمانی دشتکی روز دوشنبه در شورای اداری و برنامه ریزی لردگان تاکید کرد: در ۲۳ سفر گذشته مدیریت ارشد چهارمحال و بختیاری به لردگان ۱۶۶ مصوبه ثبت شده که از این تعداد تاکنون ۵۰ درصد به طور کامل اجرا و ۲۵ درصد مابقی نیز تا پایان دولت یازدهم اجرایی می شود.
وی با انتقاد از فعالیت اداره کل راه و شهرسازی استان بدلیل کوتاهی در تحقق مصوبات سفرهای استانی مدیریت ارشد استان به شهرستان لردگان یادآور شد: این اداره کل در تحقق کامل مصوبات مربوط به ۲۳ سفر گذشته مسئولان ارشد استان به این شهرستان موفق نبوده است.
استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: البته عملکرد اداره کل راه و شهرسازی استان در اجرای پروژه های مهم در سطح استان و شهرستان لردگان مطلوب و قابل دفاع است.
وی با اشاره به اختصاص ۶ هزار و ۵۰۰ تا هفت هزار میلیارد ریال اعتبار برای توسعه زیرساخت های شهرستان لردگان در مدت فعالیت دولت یازدهم گفت: از این مبلغ یکهزار و ۷۰۰ میلیارد ریال مربوط به جاده ارتباطی شهرکرد –بروجن – لردگان – اهواز است.
سلیمانی دشتکی تاکید کرد: اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری نیز مصوبات سفرهای استانی مدیریت ارشد به شهرستان لردگان را محقق نکرده است.
وی افزود: به همین منظور مقرر شد تا راهکارهای لازم به منظور تحقق سریع تر این مصوبات در نشستی با حضور فرماندار شهرستان لردگان و مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان و سایر مسئولان مربوطه بررسی و ارائه شود.
استاندار چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: اجرای مصوبات سفرهای استانی مدیریت ارشد استان به شهرستان لردگان در بخش های بهداشت و درمان، آب و فاضلاب شهری و روستایی، تجهیز دهیاری ها، خرید ماشین آلات ویژه شهرداری ها و آتش نشانی ها، امور کشاورزی و فعالیت های خدماتی در حد قابل قبولی انجام شده است.

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=1027
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما