دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۷

انتصاب مدیرعامل جدید شرکت توزیع نیروی برق چهار محال وبختیاری

مدیرعامل جدید شرکت توزیع نیروی برق چهار محال وبختیاری با حضور معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر معرفی شد.

انتصاب مدیرعامل جدید شرکت توزیع نیروی برق چهار محال وبختیاری

به گزارش ایل نیوز،در آیینی با حضور مسئولان استانی وشرکت توانیر، مجید فرهزاد به عنوان مدیرعامل جدید شرکت توزیع نیروی برق استان معرفی و از خدمات سید روزبه هاشمی مدیرعامل سابق این شرکت قدر دانی شد.

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر ضمن قدردانی از خدمات مهندس هاشمی و سایر کارکنان این شرکت، اظهار کرد: هم‌گرایی، هم‌دلی و تعامل کارکنان شرکت برق رمز موفقیت در خدمت‌رسانی و تکریم مردم محسوب می‌شود.

حقی‌فام با اشاره به حضور مهندس فرهزاد به عنوان نیرویی جوان و بومی در راس مجموعه شرکت توزیع برق چهارمحال وبختیاری، رضایت مردم، ارتقای شاخص‌های فنی، ایجاد همگرایی و شادابی اداری را از جمله انتظارات خود از وی برشمرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی وتوسعه منابع استاندار چهارمحال وبختیاری نیز ضمن مثبت ارزیابی کردن اقدامات مهندس هاشمی مدیر عامل سابق این شرکت، گفت: هدف همه ما پیشرفت استان در همه زمینه‌ها از جمله صنعت برقاست.

سلیمانی تاکید کرد: با همکاری و همدلی پرسنل شرکت برق با مدیر عامل جدید، شاهد رشد شاخص‌های این شرکت در سطح کشور خواهیم بود.

در پایان این مراسم نیز حکم مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان به مهندس فرهزاد اعطا، و با اهداء لوح تقدیری از تلاش‌های مهندس هاشمی، تشکر و قدردانی شد.

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=1031
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما