پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۷:۳۶

واکنش نماینده رشت به سخنان جنجالی نماینده صومعه سرا/ از سازمان امورمالیاتی حمایت می کنیم

نماینده رشت، خمام و خشکبیجار گفت: قطعا از مدیرکل جدید امورمالیاتی استان گیلان حمایت می کنیم.

واکنش نماینده رشت به سخنان جنجالی نماینده صومعه سرا/  از سازمان امورمالیاتی حمایت می کنیم

به گزارش ایل نیوز به نقل از خبرگزاری یوپنا ،نماینده رشت، خمام و خشکبیجار گفت: قطعا از مدیرکل جدید امورمالیاتی استان گیلان حمایت می کنیم.

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده رشت در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «یوپنا»، بیان داشت: برای جلوگیری از تخلفات احتمالی، بعضی از دستگاههای همچون دستگاههای قضایی و مالی لازم است تا مدیران را غیربومی انتخاب کنند که پس از شنیدن دلایل و سیاست جدید سازمان امورمالیاتی کشور مبنی بر عدم انتصاب مدیران بومی، قانع شدیم و از این تصمیم حمایت می کنیم.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در خصوص سخنان دلخوش نماینده صومعه‌سرا، ابراز داشت: اینکه گفته شده مردم مالیات ندهند موضوع درستی نیست و ایشان از روی دلسوزی گفته اند و امیدورایم در سخنانشان تجدیدنظر کند.

گفتنی است پیش از این دلخوش نماینده صومعه سرا در اظهاراتی پیرامون انتصاب مدیرکل جدید سازمان مالیاتی استان گبلن گفته بود: از مردم گیلان می خواهم با اداره امور مالیاتی همکاری نکنند چراکه اگر پاسخ درخوری به وزارت اقتصاد و دارایی به علت انتصاب یک مدیر از مرز افغانستان و پاکستان داده نشود ممکن است دفعه ی بعد از خود افغانستان و پاکستان برای این استان مظلوم مدیر وارد کنند.

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=106
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما