یکشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۳

مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن جواب رجزخوانی استکبار را خواهند داد

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: مردم ولایتمدار استان با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن جواب رجزخوانی و سخنان نسنجیده و خام رئیس جمهوری آمریکا را خواهند داد.

مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن جواب رجزخوانی استکبار را خواهند داد

قاسم سلیمانی دشتکی روز یکشنبه در جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن چهارمحال و بختیاری افزود: بازگو کردن سخنان ناپخته و اعمال تحریم و تهدید اخیر استکبار جهانی علیه نظام جمهوری اسلامی برای امت اسلامی ایران تازگی ندارد و نخ نما شده است.
وی تصریح کرد: فرهنگ ایثار و شهادت و استکبارستیزی امت اسلامی ایران که ۱۵ سال قبل از پیروزی انقلاب اسلامی توسط حضرت امام خمینی (ره) تبیین و بین مردم اشاعه یافت فراموش شدنی نیست.
استاندار چهارمحال و بختیاری مطیع ولایت و ولایی بودن انقلاب اسلامی ایران را نقطه تمایز این نهضت با دیگر انقلاب های دنیا عنوان کرد و اظهار کرد: رمز پایداری و اقتدار نظام جمهوری اسلامی در وجود رهبری فرزانه، بابصیرت و شجاع است.
وی حضور پرشور اقشار مختلف مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال را نسبت به گذشته مهم و ضروری دانست و گفت: به نمایش گذاشتن وحدت و اتحاد امت اسلامی ایران در این همایش فراملی موجب کم شدن گستاخی دشمنان خارجی و دلگرمی کشورهای اسلامی منطقه و جهان اسلام خواهد شد.
سلیمانی دشتکی آمادگی کامل دستگاه های اجرایی و مردم شهید پرور استان چهارمحال و بختیاری برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال را یاد آورشد و گفت: با تمهیدات اندیشیده شده، شور حضور مردم ولایتمدار این استان در سی و هشتمین جشن انقلاب اسلامی به یاس دشمنان داخلی و خارجی منجر خواهد شد.

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=1144
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما