چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۵

ساخت سریال علیمردان خان به کارگردان حرفه‌ای سپرده شود

ازیگر تئاتر و تلویزیون چهارمحال و بختیاری با اشاره به برنامه‌ریزی برای ساخت سریال علیمردان خان گفت: ساخت این پروژه باید به یک کارگردان حرفه‌ای و باتجربه سپرده شود تا در زمره مجموعه‌های ماندگار و در سطح ملی قرار گیرد.

ساخت سریال علیمردان خان به کارگردان حرفه‌ای سپرده شود

به گزارش ایل نیوز ، مهرزاد محمدی‌نژاد در گفت و گو با خبرنگار ایسنا  ،اظهار کرد: با اشاره به اینکه بازی در مقابل دوربین سخت‌تر از بازی روی صحنه تئاتر است، گفت: در جشنواره فجر برخی فیلم‌ها می‌توانستند موفق‌تر باشند ولی بازی غلو شده بازیگرانی که برای اولین بار از تئاتر وارد سینما شده بودند، بزرگترین ضربه را به این فیلم‌ها وارد کرد.

وی سختی بازی تئاتر به زنده بودن و حفظ دیالوگ‌های زیاد است اما بازی درمقابل دوربین به دلیل وجود کات‌های پیاپی که باعث از بین رفتن تمرکز و حس در بازیگر می‌شود و همچنین نیاز به حفظ راکورد حسی و بدنی در طول فیلمبرداری همراه با رج زدن در فیلم‌نوشت، کار را برای بازیگر سخت‌تر می‌کند.

ایشان با اشاره به برنامه‌ریزی‌ها برای ساخت سریال علیمردان خان گفت: ساخت این پروژه باید به یک کارگردان حرفه‌ای و باتجربه سپرده شود تا در زمره مجموعه‌های ماندگار و در سطح ملی قرار گیرد.

به‌گزارش ایل نیوز، مهرزاد محمدی‌نژاد درسریال و فیلم‌هایی چون شیمبار، شاعر قله‌های مه‌آلود، مثل باران و در چشم باد نقش‌آفرینی کرده و نویسندگی، بازیگری و کارگردانی تئاترهای سیمرغ بی‌صدا، زمین خوردگان، عشق با کبوتر و غم‌نامه را در کارنامه خود دارد

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=1209
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما