یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۹

آغاز ثبت‌نام مرحله استانی ششمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی چهارمحال و بختیاری

رییس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری از آغاز ثبت نام مرحله استانی ششمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی از اول اسفندماه ۹۵ تا ۲۰ فروردین ماه سال ۹۶خبر داد.

آغاز ثبت‌نام مرحله استانی ششمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی چهارمحال و بختیاری

به گزارش ایل نیوز به نقل از ایرنا ،وحید خلیلی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به آغاز ثبت نام ششمین دوره مسابقات استانی مناظره دانشجویان (نشان خواجه نصیرالدین طوسی) در سطح دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی سراسر استان افزود: این طرح با هدف زمینه‌سازی برای شکل گیری تفکر خلاق و نقاد در میان دانشجویان و همچنین رشد و شکوفایی فرهنگ گفت و گو و زمینه‌سازی در جهت یادگیری اصیل، عمیق و پایدار از سوی معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.
وی با بیان اینکه مسابقات مناظره دانشجویی برای سومین سال پیاپی است که در چهارمحال و بختیاری برگزار می شود، افزود: علاقه‌مندان برای شرکت و آشنایی با نحوه مسابقه می‌توانند از طریق دفاتر فرهنگی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی سراسر استان یا به معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری واقع در دانشگاه شهرکرد جنب دانشکده منابع طبیعی و علوم زمین مراجعه کنند.
رئیس جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: این دوره از مسابقات نیز همانند دوره قبل در سه مرحله استانی، منطقه‌ای و کشوری برگزار می‌شود و بر اساس تقویم کمیته اجرایی ، مرحله استانی ششمین دوره مسابقات مناظره دانشجویی در اردیبهشت ماه سال ۹۶ در چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.
وی تاکید کرد: علاقه‌مندان به شرکت در مسابقات مناظره دانشجویی می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با چگونگی فرآیند برگزاری مسابقات می توانند به وب سایت jdchb.ac.ir و یا با شماره های ۳۲۳۲۰۰۷۰ – ۳۲۳۲۰۳۲۳ – ۰۳۸ تماس حاصل نمایند.
خلیلی ادامه داد: در این دوره از مسابقات علاوه بر صدور گواهینامه برای تمامی تیم های شرکت کننده و تخفیف ۳۰ درصدی دوره های آموزشی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی استان، به کلیه شرکت کنندکان در مسابقه به تیم های اول تا پنجم برتر استانی جوایزی اهدا خواهد شد.
به گزارش ایل نیوز،در پنجمین مرحله استانی مسابقات ملی مناظره دانشجویی ، تیم های ‘راد’ از دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد ، ‘ مشکات’ از دانشگاه پیام نور مرکز شهرکرد ، ‘عمار’ و ‘جهاد مغنیه’ از دانشگاه دانشگاه شهرکرد به مرحله منطقه ای که در استان ایلام برگزار شد، راه یافته بودند.

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=1230
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما