شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۷

شهردار برکنار و کارکنان متخلف اخراج شدند

ساخت و سازهای بدون ضوابط و رعایت طرح تفصیلی و شبانه در شهر یاسوج منجر به اخراج کارکنان و شهردار ناحیه یک این شهر شد.

شهردار برکنار و کارکنان متخلف اخراج شدند

ساخت و سازهای بدون ضوابط و رعایت طرح تفصیلی و شبانه در شهر یاسوج منجر به اخراج کارکنان و شهردار ناحیه یک این شهر  شد.

به گزارش ایل نیوز به نقل از کبنا، در اقدامی عجیب و در یک کیلومتری شهرداری یاسوج و جنب «کلینیک تخصصی اطفال» شبانه عده ای اقدام به ساخت ۷ باب مغازه بدون رعایت طرح تفصیلی و ضوابط کرده اند که همین امر موجب شده که کارکنان و شهردار ناحیه یک شهر یاسوج اخراج شوند.

yasuj

بنا بر این گزارش، جنب کلینیک تخصصی اطفال و در ۴۰۰ متری شهرداری ناحیه یک، عده ای در پیاده روی که کاربری پارکینگ حاشیه ای دارد و آسفالت است، اقدام به ساخت ۷ باب مغازه بدور از چشمان مأموران شهرداری یاسوج کرده اند.

به گزارش کبنا، این زمین که مالکیت آن در اختیار شهرداری یاسوج است و بر اساس طرح تفصیلی پیاده رو و پارکینگ حاشیه ای محسوب می شود و در یک شبانه روز ساخت و سازهای بدون رعایت ضوابط ساخته می شود و به گفته برخی از «کارکنان شهرداری ناحیه یک یاسوج» این ساخت و سازها دارای پروانه ساخت و سند دارند. قطعاً شهرداری یاسوج و اداره ثبت اسناد در این خصوص باید پاسخگو باشد.

محمدعلی جاوید شهردار یاسوج که از وضعیت ساخت و سازهای غیرمجاز در یاسوج کلافه شده است در اقدامی و طی ابلاغیه ای کارکنان و شهردار ناحیه یک را اخراج و از کار برکنار می کنند.

شهر از دست آقایان خارج شده است
yas09u2j

هدایت امیری عضو شورای اسلامی شهر یاسوج با بیان اینکه شهر از دست آقایان خارج شده است، اظهار کرد: یاسوج پر شده از ساخت و سازهای غیرمجاز، بدون رعایت ضوابط و طرح تفصیلی و متأسفانه نظارتی هم وجود ندارد.

وی با بیان اینکه ساخت و سازهای غیرمجاز تبدیل شده به یک فرهنگ غلط، تصریح کرد: در شهر یاسوج همواره شاهد هستیم که بدون رعایت ضوابط و طرح تفصیلی ساخت و سازهایی انجام می گیرد.

از محاسن شهردار یاسوج نظارت بر کارکنان است / برخورد جدی با متخلفان

yasuj777

علی اکبری تبار دیگر عضو شورای شهر یاسوج با بیان اینکه باید با این نوع ساخت و سازها برخورد جدی و قانونی شود، گفت: ورود آقای جاوید شهردار یاسوج به ساخت و ساز غیرمجاز ۷ باب مغازه و اخراج مأموران متخلف و «شهردار ناحیه یک» قابل تحسین است.

وی ادامه داد: حفظ بیت المال و مبارزه با رشوه خواری وظیفه همه است که آقای جاوید با اخراج دسته جمعی و سریع کارکنان و شهردار ناحیه یک یاسوج اقدام بجای کرده است و در واقع شهردار یاسوج نظارت خوبی بر کارکنان خود دارد و این یکی از محاسن خوب شهردار یاسوج آقای جاوید است.

اکبری تبار گفت: بدلیل عدم نظارت کارکنان و «شهردار ناحیه یک» یاسوج بر ساخت و سازهای غیرمجاز و بدون رعایت ضوابط طی حکمی از سوی آقای جاوید از کار برکنار شدند.

وی افزود: عدم نظارت سبب شده تا در این شهر ساخت و سازهای غیرمجاز زیاد شود.

به گزارش کبنا، ساخت و سازهای بدون رعایت ضوابط و طرح تفصیلی در شهر یاسوج رونق گرفته و به عنوان یک فرهنگ غلط در حال ترویج است که ضرورت دارد مسئولان نظارتی استان کهگیلویه و بویراحمد در این زمینه برخوردهای لازم و قانونی داشته باشند و عواملی که پشت پرده با این افراد هماهنگ می شوند در هر مقام یا مسئولیتی که هم هستند، برخورد قانونی داشته باشند.

yasu2j

به گزارش کبنا، برخی از کارکنان اخراجی «شهرداری ناحیه یک» یاسوج امروز در جلوی شورای شهر حضور پیدا کردند.

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=125
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما