شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۷

سکان میراث فرهنگی در دستان یک زن

عضو شورای راهبردی زنان فرهیخته دانشگاه آزاد اسلامی، انتصابش را به‌عنوان رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تأیید کرد.

سکان میراث فرهنگی در دستان یک زن

عضو شورای راهبردی زنان فرهیخته دانشگاه آزاد اسلامی، انتصابش را به‌عنوان رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تأیید کرد.

به گزارش ایل نیوز؛ زهرا احمدی‌پور با تأیید این انتصاب گفت: درحال حاضر حکم به دست من نرسیده است و مشغول شرکت در جلسات مختلفی با مدیران این سازمان و بررسی شرایط این سازمان هستم.

photo_2016-11-05_16-22-54بدین ترتیب احمدی‌پور بعد از مسعود سلطانی‌فر، مدیریت این سازمان فرهنگی را عهده‌دار خواهد شد.

زهرا احمدی پور متولد ملایر، دانش آموخته جغرافیای سیاسی در مقطع دکترا و جغرافیا و برنامه‌ریزی شهری در مقطع کارشناسی ارشد است و علاوه بر عضویت در هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس از سال ۱۳۷۶، مدیرکلی دفتر تقسیمات کشوری وزارت کشور در سال‌های ۱۳۷۶ تا ۱۳۸۲ را به عهده داشته است.

معاونت ورزش بانوان سازمان تربیت بدنی در سال های ۱۳۸۲ تا ۱۳۸۴ از دیگر مسئولیت های پیشین زهرا احمدی‌پور بوده است. وی همچنین تیرماه سال گذشته به سمت مدیرکل دفتر تقسیمات کشوری وزارت کشور منصوب شده بود.

عضو کمیته علمی همایش تمرکز زدایی و سازماندهی تهران، عضویت هیات تحریریه نشریه جغرافیای سیاسی، رئیس کمیسیون تخصصی هیات ممیزه در گروه علوم انسانی، عضویت هیات ممیزه دانشگاه تربیت مدرس، عضو کمیته تخصصی علوم جغرافیایی در شورای عالی برنامه ریزی آموزشی و عضو شورای مشورتی جغرافیا و آمایش سرزمین از دیگر سوابق علمی و اجرایی این استاد دانشگاه به شمار می‌آید.

احمدی‌پور همچنین عضو شورای راهبردی زنان فرهیخته دانشگاه آزاد اسلامی است.
نقل از بویر نیوز

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=127
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما