دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۱

لزوم نام‌گذاری یک خیابان به نام شهدای مدافع حرم

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: فرمانداران شهرستان‌هایی که شهید مدافع حرم دارند موظف به نام‌گذاری یک خیابان با نام شهید مدافع حرم در آن شهرستان هستند.

لزوم نام‌گذاری یک خیابان به نام شهدای مدافع حرم

به گزارش ایل نیوز،قاسم سلیمانی دشتکی ۱۶ اسفند ماه در شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان چهارمحال و بختیاری اظهار کرد:با هماهنگی و مساعدت فرمانداران وشهرداران مرمت و بازسازی  اغلب تابلوهای ایثار و شهادت در استان  اجرایی شد.
وی با اشاره به اینکه بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال و بختیاری، موظف به ساماندهی افراد تحت پوشش در قالب تشکل اقتصادی است، تصریح کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران طی نامه‌ای رسمی به تمامی کارگاه‌های تولیدی، اعم از کارگاه‌های صنعتی، گردشگری و کشاورزی ابلاغ کند که در قبال استخدام افراد تحت پوشش، امکاناتی اعم از پرداخت حق‌بیمه کارفرما به مدت  پنج سال را اعطا خواهد کرد.
استاندار دیدار بنیاد شهید و امور ایثارگران از خانواده شهدا در مناطق محروم را الزامی دانست و گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران علاوه بر دیدار خانواده شهدا، دیدار از خانواده جانبازان را نیز در برنامه‌های خود بگنجانند.
وی خاطر نشان کرد: فرمانداران شهرستان‌هایی که شهید مدافع حرم دارند موظف به نام‌گذاری یک خیابان با نام شهید مدافع حرم در آن شهرستان هستند.

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=1293
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما