شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۱

ثبت نام ۲۶۰۹ داوطلب شوراهای اسلامی در چهارمحال و بختیاری

رئیس ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری گفت: تا پایان ششمین روز از ثبت نام انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا دو هزار و ۶۰۹ داوطلب در این استان نامنویسی خود را انجام دادند.

ثبت نام ۲۶۰۹ داوطلب شوراهای اسلامی در چهارمحال و بختیاری

به گزارش ایل نیوز،جعفر مردانی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگاران افزود:از این تعداد یک هزار و ۹۸۲نفر برای شورای اسلامی روستا و ۶۲۷نفر برای شوراهای اسلامی شهر در چهارمحال و بختیاری داوطلب نامزدی در این دور از رقابت ها شده اند.
وی گفت:در مجموع ثبت نام شدگان دو هزار و ۵۰۶نفر مرد و ۱۰۳نفر بانو هستند که برای شوراهای شهر ۵۶۹نفر مرد و ۵۸نفر زن و برای شوراهای اسلامی روستا یک هزار و ۹۳۷نفر مرد و ۴۵نفر بانو ثبت نام کرده اند.
مردانی یادآور شد:در روز ششم نیز ۹۹۴نفر از داوطلبان انتخابات ثبت نام خود را در فرمانداری ها و بخشداری های استان انجام داده اند که ار این تعداد ۱۹۴نفر برای شوراهای اسلامی شهر و ۸۰۰نفر برای شوراهای اسلامی روستا ثبت نام کردند.
به گفته وی،از این تعداد ۳۴زن و ۹۵۹نفر از آقایان داوطلب ثبت نام کردند که ۷۸۳نفر از آقایان و ۱۷نفر از بانوان برای شوراهای اسلامی روستا نامنویسی کرده اند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به اینکه روز یکشنبه ششم فروردین ماه آخرین روز ثبت نام از داوطلبان انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا می باشد به دستور استاندار چهارمحال و بختیاری ساعت ثبت نام از متفاضیان افزایش یافت و در روز آخرین فرمانداری ها و بخشداری ها تا آخرین ساعت روز یکشنبه از از داوطلبان نام نویسی می کنند.
مردانی گفت: نام نویسی از داوطلبان شرکت در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در فرمانداری های ۹ گانه و بخشداری های استان انجام و تا ششم فروردین سال ۹۶ ادامه دارد.
به گفته وی، داوطلبان می توانند در مهلت قانونی ثبت نام با در دست داشتن اصل شناسنامه عکس دار، اصل کارت ملی، اصل کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا کارت معافیت دائم برای مردان یا مدرکی دال بر مشخص بودن وضعیت خدمت وظیفه عمومی طبق ماده ۱۰ قانون نظام وظیفه عمومی همراه با تصاویر مدارک، چهار قطعه عکس جدید ۴ × ۳ و ارایه اصل و تصویر مدرک تحصیلی معتبر، اصل و تصویر گواهی پذیرش استعفا از سمت یا شغل برای مشمولان ماده ۲۸ قانون، اصل و تصویر مدرک معتبر ایثارگری جانبازان، آزادگان و فرزندان شهدا برای برخورداری از امتیاز یک مقطع تحصیلی بالاتر و اصل گواهی عدم سوء پیشینه که از تاریخ صدور آن بیش از سه ماه نگذشته باشد به فرمانداری ها و بخشداری ها مراجعه کنند.

به گزارش ایل نیوز،چهارمحال و بختیاری براساس آخرین سرشماری نفوس و مسکن دارای ۹۴۷ هزار و ۷۶۳ نفر جمعیت است.

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=1327
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما