جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۵

نماینده مجلس :ورود افراد شایسته به شوراهای اسلامی رضایتمندی عمومی را در پی دارد

رئیس هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا چهارمحال و بختیاری گفت: شوراهای اسلامی جزو سطوح میانی حکومت محسوب می شود و ورود افراد شایسته به شوراهای اسلامی رضایتمندی عمومی را در پی دارد.

نماینده مجلس :ورود افراد شایسته به شوراهای اسلامی رضایتمندی عمومی را در پی دارد

به گزارش ایل نیوز،اردشیر نوریان روز جمعه در همایش هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا چهارمحال و بختیاری در فرهنگسرای بزرگ شهرکرد تاکید کرد: تشکیل پارلمان های محلی به منظور بهبود در مدیریت امور شهری و روستایی با حضور مردم در پای صندوق های رأی و انتخاب افراد شایسته امکان پذیر است.
وی افزود: ارتقای رضایتمندی عمومی در شاخص های مختلف توسعه شهری و روستایی یکی از مهمترین دستاوردهای ورود افراد اصلح به شوراهای اسلامی است.
نماینده مردم شهرستان های شهرکرد، سامان و بن در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سلامت در برگزاری انتخابات و صیانت از آراء و حفظ حقوق مردم به طور ویژه در دستور کار هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا چهارمحال و بختیاری قرار دارد.
نوریان یادآور شد: حضور گسترده مردم در پای صندوق های رأی و انتخاب نمایندگان اصلح شوراهای اسلامی شهر و روستا روند توسعه همه جانبه کشور و چهارمحال و بختیاری را شتاب می دهد.

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=1357
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما