دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۹:۵۳

ناپدید شدن ۴ نفر در سیل لردگان

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: در پی بارش شدید باران و وقوع سیلاب در شهرستان لردگان این استان ۴ تن ناپدید و ۲ نفر زخمی شدند.

ناپدید شدن ۴ نفر در سیل لردگان

به گزارش ایل نیوز،ستار فرهادی در گفت و گو با خبرنگاران تاکید کرد: این حادثه عصر یکشنبه بدنبال جاری شدن سیل در روستای سیدمحمد بخش منج از توابع شهرستان لردگان این استان رخ داد که در پی آن چهار تن از بانوان ناپدید و ۲ تن دیگر از بانوان منطقه مصدوم شدند.
وی افزود: تلاش برای یافتن ناپدید شدگان توسط نیروهای امدادی و منابع محلی آغاز شده اما تاکنون اثری از آنان مشاهده نشده است.
فرهادی همچنین گفت: بارش شدید باران، تگرگ و جاری شدن سیل باعث خسارت به ۴۰ خانوار روستایی این منطقه شده است.
وی یادآور شد: بارش های روز گذشته در چهارمحال و بختیاری همچنین به پل های ارتباطی و زیرساخت های روستای دره یاس از توابع شهرستان کیار و روستای لبد از توابع شهرستان کوهرنگ این استان خسارت وارد کرد.
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: پس از بررسی های کارشناسی میزان خسارت ناشی از بارش باران شدید، تگرگ و جاری شدن سیل در نقاط مختلف این استان اعلام می شود.
وی گفت: با توجه به احتمال ادامه بارش ها و امکان جاری شدن سیل در استان، هشدارهای لازم به عشایر و ساکنان مناطق مختلف اعلام شده است.

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=1386
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما