شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۶

دانشکده فنی ومهندسی فارسان با حضور وزیرعلوم بهره برداری شد

دانشکده فنی و مهندسی شهرستان فارسان در استان چهارمحال وبختیاری روز شنبه در آیینی با حضور دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری بهره برداری شد.

دانشکده فنی ومهندسی فارسان با حضور وزیرعلوم بهره برداری شد

رییس دانشگاه شهرکرد در این آیین اظهار کرد: این دانشکده با ۴۶ هزار و ۹۹۰ میلیون ریال اعتبار بهره برداری شده که پیش بینی می شود پاییز امسال پذیرش دانشجو در این دانشکده که از زیرمجموعه های دانشگاه شهرکرد است، انجام شود.
شایان شامحمدی گفت: عملیات ساخت دانشکده فنی و مهندسی فارسان از سال ۸۶ در ۲ طبقه و با پنج هزار مترمربع آغاز شد.
وی افزود: بهره برداری از این دانشکده گامی در راستای تشکیل دانشگاه مستقل فارسان و بهره مندی دیگر شهرها از فضای دانشگاهی است.
وی با بیان این که عملیات ساخت دانشکده فنی و مهندسی فارسان تا سال ۹۳ حدود ۵۰ درصد پیشرفت داشته است، تسریع در تکمیل این طرح را از خدمات ارزنده دولت یازدهم در این استان خواند.
به گزارش ایل نیوز، علاوه بر دانشکده فنی و مهندسی، دانشکده هنر دانشگاه شهرکرد نیز در شهر فارسان (۳۵کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری) استقرار یافته است.
هم اکنون بیش از هشت هزار دانشجو در ۱۶۱ رشته تحصیلی شامل ۵۲ رشته کارشناسی، ۶۸ رشته کارشناسی ارشد،۴۰ رشته دکتری تخصصی، یک‌ رشته دکتری حرفه ‌ای و ۲۸ رشته تحصیلی در پردیس دانشگاهی این دانشگاه شامل ۱۳ رشته کارشناسی ارشد و ۱۵ رشته دکترای تخصصی تحصیل می کنند.

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=1398
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما