چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۹

با حکم جهانگیری، حمید پورمحمدی دبیر ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی شد

با حکم جهانگیری، حمید پورمحمدی دبیر ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی شد

به گزارش ایل نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، معاون اول رییس جمهور و رییس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در حکمی «سید حمید پورمحمدی» را به عنوان « دبیر ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی» منصوب کرد.

 

متن کامل حکم اسحاق جهانگیری بدین شرح است:

باسمه تعالی

جناب آقای دکتر سیدحمید پورمحمدی
در اجرای تبصره (۱) مصوبه شماره ۸۵۰۰۱/ت ۵۲۴۴۲هـ مورخ ۳۱/۶/۹۴ هیات محترم وزیران و نظر به مراتب تعهد و تجارب ارزشمند جناب‌عالی، بنا به پیشنهاد
معاون محترم رییس‌جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور به موجب این حکم
به عنوان «دبیر ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی» منصوب می‌شوید.
با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران و ضرورت اعمال مدیریت کارآمد و بهره‌ور به ‌منظور تحقق شایسته سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی ضروریست ضمن فعال‌تر نمودن دبیرخانه ستاد، با همکاری مسئولین ذی‌ربط دستگاه‌های اجرایی نسبت به تدوین برنامه‌ها و اقدامات مورد نیاز اجرای سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی، پیگیری مستمر اجرای دقیق و به موقع برنامه‌های ملی، پروژه‌های مصوب اولویت‌دار و نیز تکالیف و برنامه‌های مندرج در بسته رونق تولید و اشتغال را به عمل آورده و با تشکیل به موقع جلسات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، مسئولین را در جریان پیشرفت کار سیاست‌های ابلاغی قرار دهید.
امید است با اهتمام جدی جناب‌عالی و با عنایت به رویکردهای پنج‌گانه اقتصاد مقاومتی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در انجام وظایف محوله موفق و مؤید باشید.

به گزارش ایل نیوز، سید حمید پورمحمدی گل‌سفیدی (زاده ۲۰ شهریور ۱۳۴۶ در چهارمحال و بختیاری) معاون بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور (محمدباقر نوبخت) است.

وی به عنوان قائم‌مقام رئیس کل بانک مرکزی ایران در دوره ریاست محمود بهمنی، مشاور عالی رئیس بانک مرکزی در سال ۱۳۸۷ در دوره طهماسب مظاهری، معاون بانکی وزیر اقتصاد و دارایی از سال ۱۳۸۳ در دوره سید صفدر حسینی، داوود دانش جعفری و شمس‌الدین حسینی و معاون برنامه ریزی محمد باقر نوبخت معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور بوده‌است.

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=1416
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما