یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۱

اقدام ضدفرهنگی شهرداری شهرکرد

معاون سمعی و بصری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: اجرائیات شهرداری شهرکرد در اقدامی ضدفرهنگی، روز گذشته، پلاکاردهای تبلیغاتی این نمایشگاه را در آستانه افتتاح جمع‌آوری کرد.

اقدام ضدفرهنگی شهرداری شهرکرد

به گزارش ایل نیوز به نقل از فارس ،شهرام فرجی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در شهرکرد با بیان اینکه اداره‌‌کل فرهنگ و ارشاد چهارمحال و بختیاری در تکاپوی برگزاری دوازدهمین نمایشگاه کتاب در استان است، اظهار کرد: اجرائیات شهرداری شهرکرد در اقدامی ضدفرهنگی، روز گذشته، پلاکاردهای تبلیغاتی این نمایشگاه را در آستانه افتتاح جمع‌آوری کرد.

وی با بیان اینکه این اقدام در حالی صورت گرفت که جلسات هماهنگی با حضور سرپرست استانداری و مسؤولان شهرداری در استانداری برگزار شد و تمامی ادارات و نهادها قول همکاری و مساعدت داده بودند، عنوان کرد: این سؤال اینجا مطرح می‌شود که آیا حمایت از فرهنگ تنها یک مصوبه بر روی کاغذ است؟

معاون سمعی و بصری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه حدود ۱۳۰ پلاکارد که برای اطلاع‌رسانی دوازدهمین نمایشگاه کتاب در استان در سطح شهر نصب شده بود توسط اجرائیات شهرداری جمع‌آوری شده است، اضافه کرد: برای نصب هر پلاکارد هزینه‌ای نزدیک به ۲ هزار تومان صرف شده بود و اجرائیات قصد داشت این پلاکاردها را امحا کند، اما با پیگیری‌های مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از این‌کار جلوگیری بعمل آمد.

فرجی در پایان گفت: این عدم هماهنگی بین مسؤولان شهرداری علاوه بر ضرر مالی برای نصب دوباره این پلاکاردها، موجب به‌وجود آمدن بار اضافی بر دوش برگزارکنندگان نمایشگاه در آستانه افتتاح شد.

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=1441
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما