چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۳

پژوهشگران برتر چهارمحال و بختیاری تجلیل می‌شوند.

سرپرست استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: به مناسبت هفته پژوهش پژوهشگران و فناوران برتر استان تجلیل می‌شوند.

پژوهشگران برتر چهارمحال و بختیاری تجلیل می‌شوند.

به گزارش ایل نیوز ،گودرز امیری ظهر امروز در ستاد هفته پژوهش استان اظهارداشت: متناسب با نیازهای استان باید به سمت تکنولوژی، فناوری و پژوهش پیش برویم.

وی افزود: تکنولوژی باید برای افزایش بهره‌وری به کار گرفته شود نه اینکه جایگزین نیروی انسانی شود زیرا در این صورت عاملی برای افزایش بیکاری می‌شود.

سرپرست استانداری چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه در دنیای امروز صادرات غیر نفتی مبنای توسعه بسیاری از کشورهاست، خاطرنشان کرد: مراکز علمی و پژوهشی کشور باید در این مورد حرکت کنند و ایده بدهند.

امیری بیان کرد: دستگاه‌های اجرایی باید سهم یک درصد پژوهش خود را برای این هدف هزینه کنند و این مسئله را محدود به هفته پژوهش نکنند.

وی با اشاره به ارائه گزازش سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان در خصوص ارزیابی دستگاه‌ها برای تخصیص اعتبارات پژوهشی، تصریح کرد: پژوهش‌های کاربردی که در جامعه نقش آفرین باشند و ما را به نتیجه برسانند باید به صورت خاص مورد توجه قرار گیرند.

سرپرست استانداری چهارمحال و بختیاری با اشاره به ۴ تا ۱۰ آذر ماه و هفته پژوهش گفت: تجلیل از پژوهشگران و فناوران از مراکز مختلف علمی و اجرایی، برگزاری کارگاه، ایده شو، جشنواره ایده برتر و نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی از برنامه‌های این هفته در استان هستند.

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=1469
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما