شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷ - ۹:۰۲

شروع بکار ادارات چهارمحال و بختیاری به وقت جدید

از روز شنبه بیست و سوم تیرماه سال ۹۷ ادارات و نهادهای چهارمحال و بختیاری ساعت جدید کاری را تجربه می کنند و در این روز مردم خدمات دولتی را از ساعت ۶:۳۰دریافت می کنند.

شروع بکار ادارات  چهارمحال و بختیاری  به وقت جدید

به گزارش ایل نیوز به نقل از ایرنا ،با وجود اطلاع رسانی در خصوص آغاز ساعت کار ادارات و نهادهای استان از ساعت ۶:۳۰در روز شنبه ، اما به نظر می رسد این ساعت در نظر برخی هنوز جا نیفتاده است.
با این حال خیابان های شهرکرد به ویژه خیابان کاشانی که دارای ترافیک صبحگاهی است در نخستین روز اجرای ساعت جدید کاری، با ترافیک چندانی روبرو نشد.
قرار است به منظور کاهش مصرف انرژی در چهارمحال و بختیاری از بیست و سوم تیرماه تا پایان مردادماه ساعات کاری یک ساعت جلوتر آغاز شود.
با این اوصاف ممکن است تعداد کمی از کارمندانی که به عادت روزانه هر روز ساعت ۷:۳۰ به سرکار می رفتند در دو سه روز نخست اجرای طرح، ساعت آغاز به کار خود را فراموش کنند.
اکنون ادارات و نهادهای چهارمحال و بختیاری عزم خود را برای کاهش و مصرف بهنیه انرژی جذب کرده اند و برخی از ادارات که در گذشته به دلیل نوع طراحی و معماری، مجبور بودند لامپ های اداره را تا پایان ساعت کاری روشن نگهدارند، اقدام به خاموشی لامپ ها کرده اند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: به منظور صرفه جویی در انرژی ساعت کار ادارات و نهادهای استان از شنبه بیست و سوم تیرماه از ۷:۳۰ به ۶:۳۰ اجرا می شود.
مجید نظری دهکردی روز شنبه افزود: به استناد مصوبه هیات وزیران برای صرفه جویی در مصرف انرژی، ساعت کاری تمامی دستگاه های اجرایی، شرکت ها، نهادهای عمومی انقلاب اسلامی و بانک های استان بجز مراکز خدمات رسان مانند بیمارستان ها از روز شنبه ۲۳ تیرماه ۱۳۹۷ تا پایان مردادماه سال جاری تغییر پیدا کرد.
وی افزود: براساس مصوبه اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران چهارمحال و بختیاری ساعت کاری ۶:۳۰ تا ۱۳:۳۰ می باشد.

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=1711
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما