شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۲

انتقال آب به رفسنجان برای یک خانواده معروف تصویب شده است

آیت الله حیدری خطیب جمعه اهواز : طرح انتقال آب به رفسنجان برای مردم نیست بلکه برای یک خانواده معروف است، این طرح مجوز زیست محیطی را نیز گرفته است.

انتقال آب به رفسنجان برای یک خانواده معروف تصویب شده است
به گزارش ایل نیوز به نقل از سایت  رهیاب ،آیت الله دکتر محسن حیدری در خطبه های نماز جمعه ۲۲ تیرماه اهواز با اشاره به موضوع انتقال آب خوزستان، عنوان کرد: انتقال آب علت اصلی شوری آب، محرومیت کشاورزی، گرد و خاک در خوزستان است زیرا آب شور دریا در جریان مد وارد نخیلات مردم شده است.
آیت الله حیدری با اشاره به طرخ آبرسانی غدیر اظهار داشت: آن چیزی که اخیراً در آبادان و خرمشهر افتتاح شد، قرار بود سال ۹۳ به بهره برداری برسد اما دولت بودجه آن را قطع کرده بود تا اینکه پس از بحرانی شدن شرایط در ماه های اخیر، آقایان به فکر افتادند.
امام جمعه موقت اهواز گفت: ما به عنوان دیده بان، از سالها پیش مشکلات و بحران های ناشی از انتقال آب خوزستان را هشدار داده بودیم که اگر مسئولان مربوطه توجهی نکنند، بازهم شاهد بحران های شدیدتر خواهیم بود.
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: آقایان می گویند که انتقال آب فعلی ار دولت های قبلی است  و انتقال آب جدیدی صورت نگرفته اما برای آنها ثابت کردیم که انتقال آب فعلی توسط تونل جدید کوهرنگ ۳ درحال انجام است.
وی با بیان اینکه در دولت فعلی طرح های دیگری برای انتقال آب از خوزستان به تصویب رسیده، تصریح کرد: اخیراً طرح انتقال آب به رفسنجان که برای مردم نیست بلکه برای یک خانواده معروف است، مجوز زیست محیطی را نیز گرفته است.
آیت الله حیدری اظهار داشت: امیدواریم با همت، بصیرت و حضور در صحنه مردم جلوی طرح های خطرناکی که وزارت نیرو تصویب کرده و اجرا نشده، گرفته شود.
لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=1713
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما