شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۵

ژن خوب متخلف بنیاد در کیش بورسیه و در شستا تکریم میشود.

ژن های خوب برکنار نمی شوند حتی با تخلف و فساد،از پستی به پست دیگر جابجا می شوند.

ژن خوب متخلف بنیاد در کیش بورسیه و  در شستا تکریم میشود.

به گزارش ایل نیوز به نقل از بویر نیوز، دکتر خجسته نماینده همدان و فامنین، رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس و مسئول این طرح که خود سابقه طولانی ای در بنیاد شهید استان ها دارد  در گفتگو با مشرق به تشریح آخرین اقدامات صورت گرفته و عزم جدی فراکسیون برای مبارزه با مفسدین اقتصادی از جمله آقای م. ص یکی از متهمین اصلی این پرونده که از ژن خوب نیز بهره برده، می پردازد. ایشان اعلام نمود : ریاست بنیاد شهید، حجت الاسلام شهیدی در جلسه ای گفتند که چهار نفر از مدیران متخلف از بنیاد کنار گذاشته شده و با آنها کاملا قطع رابطه شده است. برای نمونه آقای م. ص، خواهرزاده یکی از مدیران ارشد بنیاد که با سی سال سن بدون هیچ گونه تخصص و سابقه خاصی به مدیریت عالی رسیده بود کلا از بنیاد اخراج شده است. متاسفانه علی رغم ادعاهای صورت گرفته طبق مستندات موجود در فراکسیون این فرد در طول این مدت از بنیاد حقوق و اضافه کاری دریافت کرده و با پول شهدا بورسیه دکتری در دانشگاه آزاد کیش شده و همین یکی دو روز اخیر با موافقت آقای شهیدی در حال مامور شدن از بنیاد شهید به شرکت نفت پاسارگاد از زیر مجموعه شستا وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

رئیس فراکسیون مبارزه با فساد مجلس یازدهم بیان نمود : مردم و به ویژه جامعه ایثارگری از مسئولین نمی پذیرند به جای برخورد با فساد، چنین رانت و حاشیه امنی برای یک متهم اقتصادی ایجاد کنند و توده فساد از ارگانی به ارگان دیگر جابه جا و در جای جای سیستم اقتصادی تکثیر شود. ما در فراکسیون قاطعانه و بدون هیچ گونه ترسی پیگیر چنین موضوعاتی هستیم و تمام همت و عزم خود را برای سلب آسایش و ربودن خواب از چشمان مفسدین اقتصادی می کنیم.جالب است که همین فرد برای تطهیر و گم کردن رد درآمدهای مشکوک خود به حوزه های فرهنگی و هنری ورود کرده  و با جازدن خود به عنوان تهیه کننده فیلم‌­های ارزشی به دنبال کسب اعتبار بوده که با اطلاع رسانی به موقع، جلوی این کار گرفته شد.ایشان در خصوص گام بعدی فراکسیون مبارزه با فساد تاکید کردند اولا آقای شهیدی باید پاسخگو باشد که علی رغم ادعاهای گذشته با چه حجت و مجوزی میلیون ها تومان پول بیت المال که متعلق به خانواده های شهدا و ایثارگران عزیز است را به یک جوان نالایق متهم با چنین پرونده مفتوحی در قوه قضاییه داده است.

دوما فراکسیون با توجه اسنادی که در دست دارد و از طریق مراجع مربطه از انتقال آقای م. ص به شستا جلوگیری به عمل خواهد آورد تا پرونده قضایی ایشان در موضوع اختلاس بانک دی تعیین تکلیف شود.

سوما دیگر با توجه به وضیعت اقتصادی و اجتماعی موجود، ملاحظه کاری را به هیچ اندازه جایز نمی دانیم. این فقط یک نمونه کوچک بوده و در موارد مشابه نیز همین گونه قاطعانه و جدی پیگیر موضوعات تا به سرانجام رسیدن پرونده‌ها هستیم.

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=1743
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما