شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۵

۲ جوان در رودخانه های چهارمحال و بختیاری غرق شدند

مسوول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی چهارمحال و بختیاری از غرق شدن ۲ جوان در رودخانه های استان در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

۲ جوان در رودخانه های چهارمحال و بختیاری غرق شدند

به گزارش ایل نیوز به نقل از ایرنا، روز جمعه یک مرد ۳۸ ساله در رودخانه بهشت آباد شهرستان اردل غرق شد.
به گفته وی، در حادثه دیگر نیز جوان ۳۲ ساله در رودخانه خرسان جان خود را از دست داد.
وی به حوادث دیگر در استان اشاره کرد و افزود : بر اثر برخورد ۲دستگاه پراید در پل سودجان ۶ نفر مصدوم شدند، که ۵ دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد و مصدومان به بیمارستان آیت الله کاشانی شهرکرد منتقل شدند.
به گفته مسوول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی چهارمحال و بختیاری ، در حادثه دیگر نیز براثر واژگونی یک دستگاه پیکان در محور بن به هوره ۶ نفر مصدوم شدند که مصدومان با ۲ دستگاه آمبولانس به بیمارستان آیت الله کاشانی شهرکرد منتقل شدند.
ابراهیمی، از نجات جان جوان ۳۳ ساله ای در کوه زرده شهرستان کوهرنگ خبر داد و گفت: این جوان از ناحیه سر دچار آسیب شده بود .
وی اظهار داشت: مرکز کنترل عملیات دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد هماهنگی لازم برای انتقال مصدوم با بالگرد را انجام داد و نیروهای امدادی هلال احمر و اورژانس با بالگرد به محل حادثه اعزام شدند که مصدوم پس از انجام اقدامات درمانی با بالگرد به فرودگاه شهرکرد منتقل شد.
به گفته وی، مصدوم با یک دستگاه آمبولانس اورژانس به بیمارستان کاشانی شهرکرد منتقل شد.
چهارمحال و بختیاری ۳ هزار کیلومتر رودخانه دائمی و فصلی دارد که بخشی از این رودخانه ها به دلیل خشکسالی و کم آبی خشک شده اند.

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=1799
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما