چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۹:۳۰

مطالعات طرح آزاد راه شهرکرد – اهواز بزودی آغاز می شود

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: با تصویب هیات دولت در راستای اجرای طرح آزاد راه شهرکرد – اهواز، عملیات مطالعاتی آن بزودی آغاز می شود.

مطالعات طرح آزاد راه شهرکرد – اهواز بزودی آغاز می شود

به گزارش ایل نیوز ،اقبال عباسی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: طرح آزاد راه شهرکرد- اهواز که در ادامه آزادراه سراسری مرکز به جنوب کشور احداث می شود از مصوبه های هیات دولت و در ردیف بودجه سال جاری قرار دارد.
وی ادامه داد: این طرح در ردیف بودجه سال ۹۶ نیز پیش بینی شده بود اما از آنجا که برای اجرای این طرح مقرر شده بود تا ۳۰ درصد منابع مالی را دولت و ۷۰ درصد را بخش خصوصی تامین کند، پیمانکاری برای اجرای طرح اعلام آمادگی نکرد.
عباسی تصریح کرد: در همین راستا برای تسهیل در اجرای طرح و رفع این مشکل در نشستی با معاون سازمان برنامه و بودجه، معاون راه و شهرسازی و مسئولان ۲ استان خوزستان و چهارمحال و بختیاری مقرر شده تا دولت ۵۰ درصد هزینه را تقبل کند که در پی آن، پیمانکار کار تعیین شده و عملیات اجرایی آن بزودی اجرا می شود.
استاندار چهارمحال و بختیاری، اولویت اجرای این طرح را محور لردگان – ایذه اعلام کرد و گفت: این پروژه در چند فاز اجرا می شود و در ادامه به آزادراه نجف آباد – فولادشهر نیز متصل می شود.

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=1882
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما