جمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۳

۴۴ راهدارخانه چهارمحال و بختیاری تجهیز شد

سرپرست اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری از تجهیز ۴۴ راهدارخانه این استان برای فصل بارش خبر داد و گفت: از این تعداد ۳۱ راهدارخانه دائمی و ۱۳ راهدارخانه فصلی است.

۴۴ راهدارخانه چهارمحال و بختیاری تجهیز شد

به گزارش ایل نیوز ،شهرام ندیمی روز جمعه در جلسه برنامه‌ریزی و هماهنگی راهداری زمستانی این استان اظهار داشت: ۲۲۵ راهدار به همراه ۳۳۰ دستگاه خودروی سنگین، نیمه سنگین و سبک در طرح راهداری زمستانه این استان تجهیز و فعال شده است.

وی با بیان اینکه شن و نمک موردنیاز در راهدارخانه‌های استان ذخیره‌سازی شده است، گفت: تاکنون بیش از ۲۳ هزار تن نمک و شن در این راهدارخانه‌ها ذخیره شده اما کافی نیست و تامین شن و نمک بیشتر در دستور کار این اداره‌کل قرار گرفته است.

ندیمی با بیان اینکه در طرح راهداری زمستانه سال گذشته ۷۰ اکیپ با ۴۸۰ راهدار و ۳۰۰ دستگاه ماشین‌آلات خدمات‌رسانی کردند، تصریح کرد: در طرح امسال نیز تمام ماشین آلات راهداری از جمله ماشین‌های برف‌روب و نمک پاش نیز در آستانه فصل بارش و سرما تجهیز، بازسازی و آماده‌سازی شده است.

سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری افزود: ادارات شهرستانی با تمام توان، تجهیزات و ماشین‌آلات نظیر انواع برف‌خور، برف‌روب، بلدوزر، لودر، گریدر و شن‌پاش در طرح راهداری زمستانی استان آماده خدمت‌رسانی به مردم باشند.

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=1904
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما