دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۲

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج:حرکت کاروان پیاده لردگان در تاریخ ماندگار شد.

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج در یادواره ۲۸۸ شهید شهرستان لردگان گفت: رمز ایستادگی کشور در برابر تمامی توطئه ها به برکت همین یادواره های شهدا است به گونه ای که مردم با حضور در مجالس شهدا از این انوار الهی کمک می گیرند ودر برابر دشمنان دین خدا با قدرت و اراده فولادی ایستادگی می کنند.

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج:حرکت کاروان پیاده لردگان در تاریخ ماندگار شد.

به گزارش ایل نیوز :سردارسرتیپ پاسدار غلامی، معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج در هفتمین یادواره ۲۸۸ شهید شهرستان های لردگان و خانمیرزا گفت: عظمت وبزرگی ایران با یادواره های شهدا حفظ شده است.

وی با اشاره به اهمیت و جایگاه یادواره های شهدا در سطح کشور گفت: برگزاری یادواره های شهدا در سطح کشور به حفظ نظام اسلامی و ادامه دادن راه شهدا کمک می کند.

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج ضمن قدردانی از مردم شهرستان لردگان به خاطر اعزام کاروان پیاده به جبهه ها و برگزاری یادواره بزرگ شهدای شهرستان گفت: رمز ایستادگی کشور در برابر تمامی توطئه ها به برکت همین یادواره های شهدا است به گونه ای که مردم با حضور در مجالس شهدا از این انوار الهی کمک می گیرند ودر برابر دشمنان دین خدا با قدرت و اراده فولادی ایستادگی می کنند.

سردار غلامی به نقش جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان گفت: ایران اسلامی در جهان الگوی بی نظیری است که دشمن برای سرکوب کردن آن دست به چالش های بزرگی مثل جنگ تحمیلی، عملیات های تروریستی و جنگ در فضای مجازی زده است، اما اقتدار و اتحاد ملت ایران نگذاشت هیچ یک از اهداف دشمن دست یافتنی شود.

وی به حرکت کاروان پیاده شهرستان لردگان در سال ۱۳۶۵ اشاره کرد و ادامه داد: حرکت کاروان پیاده لردگان در تاریخ ماندگار شد و آن حرکت نشان از عشق به آرمانهای انقلاب اسلامی و حفظ دین الهی داشت، آن حرکت بی نظیر درس آزادگی و ایمان خالص را برای رضای خداوند به همراه داشت.

یادگار دفاع مقدس تصریح کرد: امروز برگزاری یادواره های شهدا در راستای همان حرکت کاروان پیاده است که با آرمانهای شهدا برای دفاع از ایران اسلامی و ولایت تجدید میثاق می شود و جوانان کشور با حضور در چنین مجالسی صراط مستقیم را می فهمند و در آن قدم می گذارند.

خوش آمدگویی امام جمعه و فرماندار لردگان ، اجرای گروه سرود ، دکلمه خوانی ، مداحی ، رونمایی از تمبر یادواره ۲۸۸ شهید شهرستان های لردگان و خانمیرزا از دیگر برنامه های این یادواره بود.

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=1911
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما