سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۸

امام جمعه شهرکرد : مردم مسئولیت سنگینی در انتخابات برعهده دارند

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد، انتخاب انسان‌های انقلابی محض را از ضروریات کشور دانست و گفت: در همین راستا مردم در انتخابات پیش‌رو مسئولیت سنگینی بر عهده دارند.

امام جمعه شهرکرد : مردم مسئولیت سنگینی در انتخابات برعهده دارند

به گزارش ایل نیوز،حجت‌الاسلام محمدعلی نکونام روز سه‌شنبه در همایش ۴۰ سالگی بسیج که در مصلای امام خمینی(ره) شهرکرد با حضور اقشار مختلف بسیج برگزار شد، افزود: بی‎تدبیری برخی نیروهای داخلی و تحریک عوامل خارجی سبب شکل‌گیری فتنه اخیر شد و ضروری است تا در آینده با انتخاب افراد انقلابی مانع شکل‌گیری این مشکلات شویم.

وی ادامه داد: فتنه اخیر با تحریک عوامل بیرونی شکل گرفت، اما آنهایی که بهانه دادند و به این مساله دامن زدند نیز در این رابطه مسئول هستند، از همین رو کشور بیش از هر چیز نیازمند نگاه‌ها و انسان‌های انقلابی محض است و این مهم در انتخابات مجلس پیش رو باید به جد مدنظر مردم قرار گیرد.

نکونام در ادامه با گرامیداشت سالروز تشکیل بسیج، تصریح کرد: بسیج طی ۴۰ سال گذشته به خوبی درخشیده و در عرصه‌های مختلف با اتکا به ایمان، باور و مقاومت حضور فعالانه‌ای داشته است.

امام جمعه شهرکرد ادامه داد: بسیج با تقویت ایمان، بصیرت و بیداری این راه درخشان را ادامه می‌دهد و با مجهز کردن خود به ویژگی‌های توحیدی و ولایی موجب بالندگی و افتخار شود.
نکونام، تبعیت بی‌چون و چرا از ولی‌فقیه را مهمترین ویژگی بسیجیان دانست و گفت: رمز موفقیت بسیج در همه عرصه‌ها پیروی از ولایت فقیه است.
نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری، حرکت در مسیر ولی‌فقیه و نداشتن وابستگی به جریان‌های سیاسی را از دیگر ویژگی‌های بسیجی برشمرد و افزود: بسیجی خود را به هیچ جریانی نباید بفروشد و به جز جریان خودی به هیچ جریانی علاقه پیدا نکند.

نکونام خاطرنشان کرد: ولایی محض، اسلام‌گرای ناب، تبعیت از اسلام و قرآن و اطاعت از ولایت و خودمراقبتی از دیگر ویژگی‌های یک بسیجی به شمار می‌رود.

اجتماع بزرگ ۱۰ هزار نفری بسیجیان چهارمحال و بختیاری روز سه‌شنبه همزمان با پنجم آذر سالروز تشکیل سازمان بسیج مستضعفین با حضور اقشار بسیجی، خانواده شهدا و مسئولان در شهرستان‌های ۱۰ گانه چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=1983
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما