یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۶

آغاز ثبت‌نام طرح اقدام ملی تامین مسکن در چهارمحال و بختیاری از چهارشنبه

مدیر کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری از آغاز ثبت نام طرح اقدام ملی تامین مسکن در چهارمحال و بختیاری از روز چهارشنبه ۱۳ آذر ماه خبرداد.

آغاز ثبت‌نام طرح اقدام ملی تامین مسکن در چهارمحال و بختیاری از چهارشنبه

به گزارش ایل نیوز ،داریوش حسینی در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار کرد اظهار کرد: ثبت‌نام طرح اقدام ملی در چهارمحال و بختیاری از روز چهارشنبه ۱۳ آذرماه ساعت ۱۰ صبح همزمان در استان‌های همدان، یزد،خوزستان و کرمانشاه آغاز و تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۱۳ آذرماه ادامه دارد.

حسینی با اشاره به ساخت ۲۱۰۰ واحد مسکن در طرح اقدام ملی در سطح استان، گفت: از این تعداد، ۱۰۰۰ واحد تعهد راه و شهرسازی و ۱۱۰۰ واحد تعهد بنیاد مسکن خواهد بود.

مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: ثبت‌نام تنها از طریق سامانه tem.mrud.ir امکان پذیر خواهد بود.

وی در خصوص شرایط متقاضیان در این طرح، افزود: در این طرح شروط اصلی تاهل فاقد مالکیت خصوصی، عدم استفاده از امکانات دولتی از قبیل زمین، آپارتمان یا تسهیلات ویژه یارانه دار و داشتن ۵ سال سابقه سکونت در شهر لحاظ شده است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان خاطرنشان کرد: توانایی تامین هزینه ساخت مسکن به غیر از تسهیلات بانک و امکان سپرده گذاری ۳۰۰ میلیون ریال در بانک مسکن به منظور اطمینان از توانایی متقاضی از دیگر شرط‌های ثبت‌نام است و زنان خود سرپرست نیز باید حداقل ۳۵ سال سن داشته باشند تا بتوانند دراین طرح نام نویسی کنند.

وی میزان تسهیلات طرح اقدام ملی را ۷۵ میلیون تومان و نرخ سود بازپرداخت آن را ۱۸ درصد اعلام کرد و گفت: دراین طرح دوره ساخت خانه ها حداکثر دو سال است و بعد از آن پرداخت اقساط شروع می شود که دوره زمانی باز پرداخت آن حدود ۱۰ سال است.

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=1993
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما