یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۵

مدال طلای جودو وزن ۶۳ کیلوگرم قهرمانی بانوان کشور به جودوکار شهر بن رسید

تنها نماینده استان چهارمحال و بختیاری در مسابقات قهرمانی کشور در رشته جودو با شکست رقبای خود به مدال طلای وزن ۶۳ کیلوگرم رسید

مدال طلای جودو وزن ۶۳ کیلوگرم قهرمانی بانوان کشور به جودوکار شهر بن رسید

به گزارش ایل نیوز ، بهزاد احمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بن در گفت و گو با خبرنگار زنگ خبراظهار کرد: مسابقات قهرمانی جودو کشور در رده سنی بزرگسالان در سمنان برگزار و ورزشکاران سراسر کشور باهم به رقابت پرداختند که با شناخت نفرات برتر به پایان رسید.

وی ضمن اشاره به قهرمانی خانم نادری در پایان رقابت های قهرمانی جودو بانوان کشور گفت: نادری برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا فروردین ۹۶ به عضویت تیم ملی جودو کشور در آمدند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بن گفت: خانم نادری تنها نماینده استان چهارمحال و بختیاری در مسابقات قهرمانی کشور در رشته جودو با شکست رقبای خود به مدال طلای وزن ۶۳ کیلوگرم رسید.

احمدی با تبریک به این بانوی ارزشمند شهرستان بن گفت: این ورزشکار خوب و با استعداد شهرستان بن کسب چندین مدال ملی و بین‌المللی را در رشته جودو در کارنامه‌ی ورزشی خود ثبت کرده است.

سلیمی مربی تیم ملی کشور و مربی این بانوی قهرمان بیان کرد: نادری با انگیزه بالا وتلاش بسیار موفق به کسب این مدال و سهمیه با ارزش شد و بدون شک آینده بسیار خوبی در انتظار او است.

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=207
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما