پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۴

معرفی تیم‌ها و نفرات برتر روز اول رقابت‌های جام خوشه‌چین

نفرات برتر روز اول رقابت‌های ورزشی روستائیان و عشایر جام خوشه‌چین منطقه ۲ کشور معرفی شدند.

معرفی تیم‌ها و نفرات برتر روز اول رقابت‌های جام خوشه‌چین

به گزارش ایل نیوز،ورزشکاران سراسر کشور در اولین روز از مسابقات جام خوشه‌چین منطقه ۲ کشور در شهرکرد و فارسان با هم به رقابت پرداختند و نفرات برتر به شرح زیر اعلام شدند.

در بخش مردان در رشته چوب‌کشی در وزن ۷۰- کیلوگرم، علیرضا بابایی (چهارمحال و بختیاری) مقام اول، علیرضا بهادری (هرمزگان) مقام دوم و محمد جابری (بوشهر) مقام سوم را به خود اختصاص دادند.

در وزن ۸۵- کیلوگرم چوب‌کشی هم سهیل رسولی (فارس)، نصرالله بهرامی (بوشهر) و پیمان نوروزی‌خواه (کهگیلویه و بویر احمد) مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

در رشته دو و میدانی ماده ۲۰۰ متر سرعت، مهدی نکویی از چهارمحال و بختیاری مقام اول، علیرضا حقیقی از اصفهان مقام دوم و عبدالله اشرافی از هرمزگان مقام سوم را کسب کردند.

همچنین در رشته دو و میدانی ماده ۵ کیلومتر، محمدعباس رضایی(چهارمحال و بختیاری)، رضا احمدی(اصفهان) و سیدمهدی محمدی (بوشهر) مقام‌های اول تا سوم را به دست آوردند.

در رشته هفت‌سنگ مهارتی عباس شجاعی‌پور (فارس) اول، اسماعیل کشفی (فارس) دوم و محمدرضا قاسمی سوم شدند.

در بخش بانوان رشته چوب‌کشی وزن ۶۵- کیلوگرم، مهرانا نعمت‌اللهی (فارس)، مهدیه یوسفی(هرمزگان) و صبا عظیمی (چهارمحال و بختیاری) به مقام‌های اول تا سوم رسیدند.
در رشته چوب‌کشی وزن ۷۵- مهتاب ملیانی (اصفهان)، سکینه یوسفی‌فر(بوشهر) و نگار تارتار(کهگیلویه و بویراحمد) مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

در رشته دو و میدانی ماده ۱۰۰ متر سرعت، آیدا چراغی(اصفهان)، پریا کنعانی (چهارمحال و بختیاری) و فریده چاکرانی (بوشهر) اول تا سوم شدند.

در رشته دو و میدانی ماده ۲ هزار متر استقامت، کیمیا افیونی (چهارمحال و بختیاری)، عاطفه سادات حسینی (اصفهان) و ام‌الکلثوم میرزاده (هرمزگان) مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

در رشته هفت‌سنگ مهارتی هم حدیث یزدانی (چهارمحال و بختیاری)، مهلا فولادی‌زاده (هرمزگان) و هانیه قنبری (اصفهان) مقام‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

همچنین در روز اول رقابت‌های ورزشی روستائیان و عشایر جام خوشه‌چین منطقه ۲ آقایان و بانوان کشور تیم‌های برتر  این مسابقات نیز معرفی شدند.

در بخش آقایان رشته فوتسال، تیم فارس مقام اول، تیم اصفهان مقام دوم و تیم کهگیلویه و بویراحمد مقام سوم را به خود اختصاص دادند.

در رشته والیبال، تیم‌های چهارمحال و بختیاری، هرمزگان و فارس مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

همچنین در رشته طناب‌کشی، تیم‌های چهارمحال و بختیاری، بوشهر و اصفهان مقام‌های اول تا سوم را به دست آوردند.

در بخش بانوان رشته طناب‌کشی، تیم‌های اصفهان، چهارمحال و بختیاری و بوشهر به مقام‌های اول تا سوم رسیدند.

در رشته والیبال، تیم‌های اصفهان، بوشهر و فارس مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

و در رشته فوتسال هم تیم‌های کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری و اصفهان اول تا سوم شدند.

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=2115
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما