شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۹:۳۹

کاندیدای چراغ خاموش انتخابات کیست ؟

کاندیدای چراغ خاموش انتخابات در کدام حوزه انتخابیه ساکن است؟پشت پرده این ثبت نام محرمانه،کدام شخص یا جناح سیاسی قرار دارد؟

کاندیدای چراغ خاموش انتخابات کیست ؟

گزارش های مردمی واصله به رسانه تحلیلی و خبری ایل نیوز حاکی از این است که در یک حوزه انتخابیه مربوط به قلمروی ایل ،یکی از چهره های نه چندان مطرح در سطح یکی از بخشهای آن حوزه انتخابیه که از مدتها قبل حضورش ورد زبانها بوده و خود نیز با عملیات فریب در  دامن زدن به این مسئله  کمک می کرد، علی رقم شانتاژهای تبلیغاتی ، در مدت زمان تعیین شده برای ثبت نام کاندیداهای مجلس یازدهم به هیچیک از فرمانداری های استان خود مراجعه ننموده و باز با لطایف الحیلی بدون اینکه چیزی بگوید با رفتارش وانمود می کرد که ثبت نام ننموده است. اما منابع خبری ایل نیوز  خبردادند که نامبرده با تحریک ۲نفر از لیدرهای یکی از نامزدهای مطرح در تیم رقیب به سودا گری و معامله گری سیاسی دست زده و مخفیانه و چراغ خاموش در تهران ثبت نام نموده است .تا پس از اینکه رفقایش  در بخش خودشان(یکی از بخش های آن حوزه انتخابیه) به اجماع رسیدند ، ناگهان این عالیجناب در یک غافلگیری حوزه انتخابیه خود را از تهران به سمت و سوی مورد نظر تغییر و با هدف شکست اجماع و ائتلاف وارد صحنه شود.آنچه بهت و حیرت مردم آن منطقه را برانگیخته است. این است که نامبرده همیشه یکی از مخالفین آن کاندیدای مطرح بوده است. حال منتظریم گزارشات مردمی و اسناد و مدارک ارسالی مخاطبین به این رسانه تکمیل تا بتوانیم بهتر اظهارنظر نمائیم علی ایحال چند سوال ذهن نگارنده و بسیاری از مردم ایل را به خود مشغول نموده است.

آیا بر سر منافع مردم در آن حوزه انتخابیه معامله ای کثیف صورت گرفته است؟

آیا جناح ها و احزاب سیاسی بزرگ کشور در  این معامله نقش داشته اند؟

آیا در حوزه های انتخابیه استان چهارمحال و بختیاری نیز اینگونه ثبت نام های چراغ خاموش صورت گرفته است؟

اگر مایلید پاسخ این سوالات را دریافت نمائید با ما همراه شوید تا شما را با خود به پس توهای تاریک تصمیم گیری در نظام اداری و سیاسی ببریم.اگر هم مایلید تخلفات  متخلفان ،سودا گران و معامله گراان سیاسی را افشا نماییم مدارک ،اطلاعات و اخبار خود را برای ما ارسال نمایید تا پس از بررسی به اطلاع مردم رسانده شود.

@eilnews

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=2131
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما