چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۴

تأیید صلاحیت بیش از ۹۵درصد داوطلبان انتخابات مجلس در چهارمحال و بختیاری

رئیس ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری از تایید صلاحیت ۲۱۶ نفر از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از سوی هیات‌های اجرایی این استان خبر داد.

تأیید صلاحیت بیش از ۹۵درصد داوطلبان انتخابات مجلس در چهارمحال و بختیاری

به گزارش ایل نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری چهارمحال و بختیاری جعفر مردانی گفت: صلاحیت ۲۱۶ نفر از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از سوی هیات‌های اجرایی این استان تایید شد.

رئیس ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری افزود: چهار نفر از داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی پیش از بررسی صلاحیت آن‌ها در هیات‌های اجرایی، از داوطلبی نمایندگی مجلس به صورت کتبی اعلام انصراف دادند.

وی خاطرنشان کرد: بررسی صلاحیت ۲۲۶ داوطلب انتخابات مجلس یازدهم در هیات‌های اجرایی چهارمحال و بختیاری براساس قانون و زمان تعیین شده مورد بررسی قرار گرفت، که در نهایت براساس استعلامات صورت گرفته صلاحیت ۱۰ نفر به تایید هیات‌های اجرایی نرسید.

مردانی ادامه داد: صلاحیت داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی امروز از طریق فرمانداری‌ها به آنان اعلام می‌شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: براساس قانون، داوطلبانی که صلاحیت آنان تایید نشده می‌توانند از ۲۸ آذرماه به مدت چهار روز مراتب اعتراض خود را به هیات نظارت انتخابات در استان اعلام کنند.

 وی اظهار داشت: با توجه به تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته، شرایط چهارمحال و بختیاری آماده برگزاری یک انتخابات سالم، امن و حداکثری است.

مردانی افزود: ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری از اردیبهشت‌ماه آغاز به کار کرد و با تشکیل ۶ کمیته زیرمجموعه آمادگی و بسترهای لازم را برای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی فراهم کرده است.

@eilnews

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=2181
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما