دوشنبه ۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۱

شاید برای آقازاده ها ولیدرهای انتخاباتی شما در شیراز باران باریده باشد!

سهم این مردم که محرومیت بوده است شاید بارانی که می گویی برای لیدرهایتان در شیراز و بستگانت باریده باشد

شاید برای آقازاده ها ولیدرهای انتخاباتی شما در شیراز باران باریده باشد!

به گزارش ایل نیوز،یکی از کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در جمع مردم یکی از روستاهای قلمروی ایل گفت: همه آنهایی که کار هم انجام نمی دهند نیز می دانند مشکل اصلی در کجاست.امروز سخنرانی انجام شده بود و گفته بودن مردم را ناامید می کنند شما شک نکنید وقتی به مردم دروغ گفته می شود هر روز بدتر می شود. وی گفت:من اهل کار هستم و اهل بنر زدن نیستم و یک کلمه ای به عنوان عبور شعار ما است و نمی دانیم چرا برخی ها را قلقلک می دهد و اذیت می کند و فکر می کنند ما می خواهیم از روی آنها رد بشویم که به آنها می گویم عبور یعنی از تبعیض و بی عدالتی ها و بهشت و جهنم های خود ساخته ، نمی دانم چرا کلمه عبور اینقدر برای آنها دردآور است.آیا در در این روستاهای منطقه محروم هم این باران باریده است و این سوال است.
وی در قسمتی از صحبت های خود به تندی بیان داشت: شاید برای لیدرهای شما در شیراز باران باریده باشد و هستند افرادی که باران را دیده اند.

به گزارش ایل نیوز ،منظور این نماینده از باران، کنایه به رقیب خود است که در جایی گفته بود با وجود من باران(گرفتن امکانات دولتی) بر منطقه باریدن گرفته است.ایل نیوزی ها به تمامی جلسات محرمانه داوطلبین انتخابات مجلس یازدهم و لیدرهای انتخاباتی آنها در چهار سوی قلمروی ایل سرک می کشد و آمادگی دارد تا ناگفته های شهر و منطقه شما را به مخاطبین خود اطلاع رسانی نماید.

@eilnews

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=2229
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما