دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۸

اعلام زمان نتایج نهایی آزمون توسط سازمان سنجش آموزش کشور

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت گفت: داوطلبان هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور پس از دریافت نتیجه آزمون، درصورتی که براساس نتیجه مندرج در کارنامه آزمون جزو معرفی‌شدگان برای بررسی مدارک باشند، باید برای اقدامات بعدی به آدرس سایت دانشگاه علوم پزشکی مورد نظر مراجعه و براساس توضیحات مندرج در سایت، اقدام نمایند.

اعلام زمان نتایج نهایی آزمون توسط سازمان سنجش آموزش کشور

به گزارش ایل نیوز به نقل از وبدا، سیدکامل تقوی نژاد افزود: شروع بررسی مدارک و دعوت از افراد جدید به جایگزینی افراد حذف شده احتمالی توسط دانشگاهها از ۲۳ دی ماه آغاز شده است و تا ۱۲ بهمن بمدت ۲۰ روز ادامه خواهد داشت.

وی یادآور شد: همچنین شروع جلسات مصاحبه در شغل محل های مربوطه یعنی شغل محل های دارای مصاحبه در آگهی استخدامی منتشره، ایثارگران دارای سهمیه ۲۵درصد و همچنین ثبت نتایج در پورتال مربوطه از زمان پایان بررسی مدارک تا ۷ اسفند خواهد بود.

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت در پایان یادآور شد: پیش بینی می شود اعلام نتایج نهایی آزمون از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور و ارسال لیست پذیرفته شدگان به هسته های گزینش جهت شروع به کار پدیرفته شدگان نهایی، از تاریخ ۱۰ اسفند به بعد انجام شود.

@eilnews

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=2536
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما