دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۷

نامزدهای مورد حمایت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در چهارمحال و بختیاری اعلام شد

پس از برگزاری جلسات متعدد و بررسی شرایط نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، اسامی نامزدهای مورد حمایت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در سه حوزه انتخابیه چهارمحال و بختیاری اعلام شد.

 

به گزارش ایل نیوز، پس از برگزاری جلسات متعدد و بررسی شرایط نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، اسامی نامزدهای مورد حمایت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در سه حوزه انتخابیه چهارمحال و بختیاری اعلام شد.

مرتضی سجادی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، گفت: در حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کوهرنگ، کیار و دهستان دستگرد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب قدرت‌الله حمزه را به‌عنوان کاندیدای مورد حمایت خود اعلام کرد.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در چهارمحال و بختیاری در خصوص حوزه انتخابیه شهرکرد، بن و سامان اظهار داشت: با توجه به فراجناحی بودن اردشیر رئیسی، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب نیز همچون اقشار مختلف مردم از این گزینه حمایت می‌کند.

وی ادامه داد: در حوزه انتخابیه بروجن، با توجه به اقبال گروه‌های مردمی به حجت‌الاسلام امیرقلی جعفری، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب نیز بر اساس صلاحیت‌ها و توانایی‌های این نامزد از وی حمایت می‌کند.

سجادی با بیان اینکه در حوزه انتخابیه لردگان و خانمیرزا شرایط مطلوب است، توضیح داد: در صورت ضرورت طی روزهای آینده گزینه یا گزینه‌های مورد حمایت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در این دو شهرستان معرفی خواهد شد.فارس

 

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=2657
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما