چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۲

انتصاب نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه شهرکرد

در آیینی با حضور مدیر کل امور دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها مسئول جدید نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه شهرکرد معرفی شد.

انتصاب نماینده  مقام معظم رهبری در دانشگاه شهرکرد

در آیینی با حضور مدیر کل امور دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها مسئول جدید نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه شهرکرد معرفی شد.

به گزارش ایل نیوز به نقل از ایسنا ،در این آیین از زحمات حجت‌الاسلام علی اصغر حمزه در دروه خدمت تقدیر و حجت‌الاسلام سعید صفی به عنوان مسئول جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهرکرد معرفی شد.

حجت‌الاسلام علی‌اصغر حمزه، در این آیین اظهار کرد: اعمال انسان در صورتی که خاصلانه باشد مورد پذیرش درگاه باری‌تعالی قرار می‌گیرد.
وی تصریح کرد: ریاست دانشگاه شهرکرد به‌منظور سامان دادن به نمازخانه‌ها و ساخت ساختمان آبرومند برای نهاد رهبری تعامل مناسبی داشته است.

حجت‌الاسلام سعید صفی نیز با اشاره به اینکه دانشگاه کارخانه انسان‌سازی است، گفت: اقتدار جمهوری اسلامی در جهان و منطقه به برکت علمی است که از حوزه‌ و دانشگاه برخاسته است.
وی افزود:حوزه و دانشگاه باید بتواند یک جنبش نرم‌افزاری همه‌جانبه تهیه کند و به کشور ارائه دهد تا پیشرفت علمی حاصل شود.

حجت‌الاسلام صفی یادآور شد: سیاست‌زدگی به هیچ وجه مورد تایید نیست اما برخوردار شدن از تحلیل سیاسی، نیاز مبرم دانشگاه و دانشجو است.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهرکرد در پایان با اشاره به اینکه جنبش دانشجویی کشور همواره ضد استکبار و استبداد بوده است، اظهار کرد: دانشگاه باید در تصمیم‌گیری‌های کشور موثر باشد

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=271
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما