چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۹

کشف ۳۰ هزار عدد دستکش بهداشتی احتکار شده در کیار

سردار «غلامعباس غلامزاده» از کشف ۳۰ هزار عدد دستکش بهداشتی احتکار شده در شهرستان کیار خبر داد.

کشف ۳۰ هزار عدد دستکش بهداشتی احتکار شده در کیار

به گزارش ایل نیوز به نقل از دفاع پرس،سردار «غلامعباس غلامزاده» فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری با اعلام خبر کشف ۳۰ هزار عدد دستکش بهداشتی احتکار شده در شهرستان کیار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه یکی از داروخانه‌های شهرستان کیار از عرضه و فروش ماسک و دستکش بهداشتی و مواد ضدعفونی‌ کننده به شهروندان خودداری می کند، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مسئول افزود: ماموران پلیس شهرستان کیار به همراه نماینده اداره بهداشت پس از هماهنگی قضایی به محل‌ مورد نظر اعزام و با رعایت موازین شرعی و قانونی از داروخانه بازرسی کردند که در بازرسی از این داروخانه تعداد ۳۰ هزار عدد دستکش بهداشتی احتکار شده کشف شد.

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری افزود: در اجرای دستور قضایی، متصدی وقت داروخانه تحت تعقیب قرار گرفت و تمامی اقلام احتکار شده با تنظیم صورتجلسه تحویل دادگاه شد.

غلامزاده در پایان با تاکید بر همکاری نیروی انتظامی با نهادهای مرتبط در راستای مبارزه با گرانفروشی و احتکار اقلام بهداشتی و برخورد با سودجویان و فرصت طلبان، از شهروندان خواست تا هرگونه تخلف در عرضه مواد شوینده، ماسک، دستکش و مانند آن را سریعاً از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

@eilnews

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=2787
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما