چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۲

تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در چهارمحال و بختیاری به ۳۷ نفر رسید

شیرانی گفت: از شناسایی ۱۱ مورد جدید ابتلا به کرونا ویروس در استان چهارمحال و بختیاری خبر داد و گفت: تاکنون ۳۷ نفر در چهارمحال و بختیاری به این ویروس مبتلا شده‌اند.

تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در چهارمحال و بختیاری به ۳۷ نفر رسید

به گزارش ایل نیوز،رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: با اضافه شدن ۱۱ نفر دیگر به بیماری کرونا، تعداد بیماران مبتلا به این ویروس به ۳۷ نفر در چهارمحال و بختیاری رسید.

شیرانی افزود: متاسفانه با اعلام توصیه های اکید مسئولین مبنی بر لغو تجمعات در استان هر روز شاهد افزایش بیماران کرونا در استان هستیم.

وی در ادامه ابراز کرد: از مردم عزیز استان چهارمحال و بختیاری تقاضا دارم تا از حضور در تجمعات خودداری کنند، از هرگونه رفت و آمد غیرضروری خودداری کنند‌ و حتی‌الامکان در منزل بمانند و نکات بهداشتی را شدیدا رعایت کنند تا در چند روز آینده از بیماران مبتلا به کرونا در استان کاسته شود.

شیرانی با اعلام اینکه هم اکنون در زمان اوج شیوع کرونا هستیم گفت: شیوع این بیماری در استان همچنان ادامه دارد و پیش بینی می شود آمار مبتلایان کرونا در استان افزایش داشته باشد.رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری از شناسایی ۱۹۷ نفر مشکوک به کرونا در استان خبر داد و افزود: در حال حاضر با اعلام جواب آزمایشات یکصد نفر از بیمارستان ترخیص و ۶۶ نفر نیز تحت بستری قرار دارند.

وی همچنین تعداد فوت شدگان بیماری کرونا در استان چهارمحال و بختیاری را چهار نفر اعلام کرد و گفت: فوت ۲ نفر دیگر مشکوک به کرونا در دست بررسی است.(ایرنا)

@eilnews

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=2829
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما