پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۳

پلیس چهارمحال وبختیاری با محتکران برخورد می‌کند

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی چهارمحال وبختیاری با اشاره به شیوع ویروس کرونا گفت: پلیس استان، با آمادگی کامل با برهم‌زنندگان اذهان عمومی و همچنین محتکران برخورد جدی می‌کند.

پلیس چهارمحال وبختیاری با محتکران برخورد می‌کند

به گزارش ایل نیوز،سرهنگ خسرو نجفی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگاران، از مردم خواست تا هرگونه، تشویش اذهان عمومی و اقدام به بر هم‌زدن آرامش ذهنی مردم را به نیروی انتظامی اطلاع‌ دهند.

وی با اشاره به آمادگی ۱۰۰درصدی نیروی انتظامی در همه عرصه‌ها افزود: با همکاری مقام قضایی در استان با افرادی که اقدام به برهم زدن امنیت اقتصادی و احتکار کنند و به ایجاد جو ناآرامی دامن بزنند، نیز از سوی نیروی انتظامی و مقام قضایی برخورد جدی انجام می‌شود.

نجفی، به فعالیت‌های نیروی انتظامی در حوزه پیشگیری و آموزش کرونا اشاره کرد و گفت: قرارگاه زیستی و قرارگاه بهداشت و درمان نیروی انتظامی در سطح استان فعال شده است.

این مسوول نیروی انتظامی استان اظهار داشت: تاکنون ۲۸ هزار پیام آموزشی در حوزه پیشگیری، مقابله و خودمراقبتی و توجه به توصیه‌های بهداشتی از جمله در خانه بمانید از سوی معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان در فضای مجازی و رسانه‌ها اطلاع‌رسانی شده است.(ایرنا)

@eilnews

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=2845
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما