جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۶

ورود شورای تامین برای محدود کردن مبادی چهارمحال و بختیاری

استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به برگزاری همزمان جلسات شورای تامین و ستاد مقابله با کرونا در شهرکرد، گفت: در این جلسات برای محدود کردن ورودی و خروجی‌های استان تصمیماتی اتخاذ شد.

ورود شورای تامین برای محدود کردن مبادی چهارمحال و بختیاری

به گزارش ایل نیوز به نقل از فارس،عصر امروز اقبال عباسی در حاشیه دومین جلسه ستاد استانی مبارزه با کرونا در سال ۹۹ در جمع خبرنگاران، گفت: در این جلسه که با جلسه شورای تامین استان  پیرامون موضوع فاصله‌گذاری اجتماعی همزمان بود، برنامه‌های مهمی در جلوگیری از گسترش بیماری کرونا از جمله کنترل ورودی و خروجی‌ها و جلوگیری از ورود خودروهای پلاک غیربومی و یا سرنشینانی که اهل این استان نیستند پیش‌بینی شد.

استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: غیر از کنترل ورودی‌ها برای جلوگیری از ورود خودروها و سرنشینان غیربومی به داخل استان،  برنامه رصد، شناسایی و در صورت امکان ترد مسافرانی که به هر نحوی وارد شهرستان‌های استان شده بودند توسط نیروی انتظامی کلید خورد و در صورت تمرد برخورد قانونی با آنها صورت خواهد گرفت و همچنین موظف به پرداخت جریمه تا سقف ۵ میلیون ریال خواهند شد.

وی اضافه کرد: برای روز سیزدهم فروردین نیز برنامه تعطیلی پارک‌ها، بوستان‌ها و گردشگاه‌های سطح استان در دستور کار قرار گرفت و شهرداری‌ها موظف به نظارت بر جلوگیری از ورود، استقرار موقت، چادر زدن و ایجاد تجمع در این اماکن شدند.

عباسی ضمن تقدیر از همکاری اصناف و بازاریان تاکید کرد: مقرر شد تعطیلی بازار و اصناف کماکان ادامه داشته باشد و در نظارت بر بازار همه دستگاه‌ها موظف به همکاری با کمیته بازرسی و نظارت هستند و کمبود نیرو در این خصوص به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست.

@eilnews

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=2999
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما