سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۰

لزوم اعلام موضع استاندار در خصوص پروژه‌های درحال اجرا

منتخب مردم بروجن در مجلس یازدهم، گفت: باید استاندار، مسؤولان آب منطقه‌ای و نمایندگان فعلی موضع خود را در خصوص پروژه‌هایی که در حال اجراست رسما بیان و قانونی بودن یا غیرقانونی بودن هر کدام از پروژه‌ها را اعلام کنند.

لزوم اعلام موضع استاندار در خصوص پروژه‌های درحال اجرا

به گزارش ایل نیوز،حجت‌الاسلام امیرقلی جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در شهرکرد با بیان اینکه مدتی است زمزمه اجرای یک پروژه غیرقانونی در استان به گوش می‌رسد، گفت: در شرایط فعلی که همه مردم درگیر مبارزه با ویروس کرونا هستند و کشور به یک همدلی و همراهی نیاز دارد یک عده‌ای با قانون‌شکنی این اتحاد را مخدوش می‌کنند.

منتخب مردم شهرستان بروجن در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عده‌ای از وضعیت کنونی کشور برای رسیدن مقاصد غیرقانونی خود استفاده می‌کنند، افزود: طرح تونل بهشت‌آباد توسط شورای عالی آب منتفی شده و نباید در این شرایط حساس به آن پرداخته شود.

جعفری با بیان اینکه بی‌قانونی در کنار ویروس کرونا ویروس دیگری به نام یأس و ناامیدی را در جامعه تزریق می‌کند، توضیح داد: اجرای قانون و برخورد با قانون‌شکنی مردم را نسبت حاکمیت خوش‌بین می‌کند؛ بنابراین ما از قوه قضائیه درخواست می‌کنیم به تمام بی‌قانونی‌های مربوط به موضوع آب ورود کند.

منتخب مردم شهرستان بروجن در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قانون خط قرمز است، گفت: باید استاندار، مسؤولان آب منطقه‌ای و نمایندگان فعلی مجلس شورای اسلامی موضع خود را در خصوص پروژه‌هایی که در حال اجراست رسما بیان قانونی بودن یا غیرقانونی بودن هر کدام از پروژه‌ها را اعلام کنند./فارس

@eilnews

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=3221
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما