جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۲

خطر شیوع و همه گیری کرونا در چهارمحال و بختیاری همچنان وجود دارد

هنوز خطر شیوع و همه گیری کرونا وجود دارد و اتفاقاً در اوج شیوع این بیماری نو پدید هستیم.

خطر شیوع و همه گیری کرونا در چهارمحال و بختیاری همچنان وجود دارد

به گزارش ایل نیوز، سید علی درخشان صبح جمعه در جمع خبرنگاران بیان کرد: از علل شیوع بالای کرونا طی روزهای اخیر در استان شیوع خوشه‌ای در پی برگزاری محافل و مجالس خانوادگی علی رغم توصیه‌های متخصصین و کارشناسان بهداشتی و درمانی برای پرهیز از هرگونه تجمعات حتی خانوادگی و کوچک فامیلی است.

وی گفت: هنوز خطر شیوع و همه گیری کرونا وجود دارد و اتفاقاً در اوج شیوع این بیماری نو پدید هستیم.

رئیس کمیته اطلاع رسانی مقابله با کرونا ویروس در چهارمحال و بختیاری ادامه داد: تعطیلی مشاغل پر خطر همچون استخرها، اماکن و سالن‌های بدن سازی و ورزشی، آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی، آموزشگاه‌های رانندگی، بازار روز و نمایشگاه‌ها، تالار پذیرایی و سالن‌های مجالس، بوستان و امام زادگان، مساجد، مدارس و دانشگاه‌ها و … تا ۳۰ فروردین ماه تمدید شد.

وی اظهار کرد: با توجه به تصمیم بازگشایی برخی اصناف به شکل پلکانی بر اساس پروتکل‌های بهداشتی، ضرورت رعایت نکات بهداشتی و عمل به دستور العمل ها از سوی متصدیان مختلف و مردم مضاعف خواهد شد.

وی اظهار کرد: ضمن رعایت نکات بهداشتی و پروتکل‌های مربوط به ارائه دهندگان و دریافت کنندگان خدمت و بهداشت محل ارائه خدمت از سوی اصناف و مردم، بازرسی و نظارت بر صنوف توسط تیم‌های بازرسی، نیز با شدت بیشتر و مستمر و منظم انجام خواهد شد./جماران

@eilnews

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=3239
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما