جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۲

راه ارتباطی ۲۸ روستای چهارمحال و بختیاری بر اثر بارندگی بسته شد

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: به‌ دنبال فعالیت سامانه بارشی اخیر، جاده ۲۸ روستای این استان روز جمعه ۲۲ فروردین‌ماه بسته شد.

راه ارتباطی ۲۸ روستای چهارمحال و بختیاری بر اثر بارندگی بسته شد

به گزارش ایل نیوز،مرتضی زمان‌پور روز جمعه در گفت و گو با خبرنگاران تاکید کرد: با فعالیت این سامانه بارشی، جاده ۱۵ روستای دهستان موگویی بخش مرکزی و ۷ روستای منطقه سه‌جوگاوشیر بخش بازفت شهرستان کوهرنگ و ۶ روستای منطقه دیناران در شهرستان اردل مسدود شد.

وی افزود: با توجه به وجود گِل‌ولای موجود و فعال بودن سامانه بارشی، تردد در جاده این جاده‌ها تا اطلاع بعدی امکان‌پذیر نیست.

زمان‌پور تصریح کرد: هم‌اینک با توجه به تگرگ، بارش شدید، کولاک و مه‌گرفتگی، تردد از گردنه‌های استان به‌خصوص در گردنه‌های چری، شاه‌منصوری و تاراز کنُدتر انجام می‌شود.

وی یادآور شد: براساس تجربه‌های مرتبط با بارش‌های سال‌های قبل در چهارمحال و بختیاری ،احتمال ریزش کوه در کنار جاده‌های استان به‌ویژه ماه‌های فروردین و اردی‌بهشت وجود دارد.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: به‌ همین علت هم‌اینک نیروهای ستاد پیشگیری، هماهنگی، فرماندهی عملیات پاسخ بحران استان در آماده‌باش کامل هستند.

وی گفت: به دهیاران و بخشداران ۴۷ روستای در معرض خطر چهارمحال و بختیاری تاکید شده که تا پایان بارندگی‌ها مراقب و کنترل امور را در دست داشته باشند.

زمان‌پور تاکید کرد: به‌دنبال فعالیت سامانه بارشی اخیر آب آشامیدنی تعدادی از روستاهای بخش ناغان شهرستان کیار قطع شد که این مشکل پس از تلاش ۵ ساعته اعضای ستاد پیشگیری، هماهنگی، فرماندهی عملیات پاسخ بحران شهرستان کیار رفع و آب آشامیدنی این روستاها وصل شد./ایرنا

@eilnews

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=3241
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما