دوشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۴

راه‌اندازی اولین خط تولید آب ژاول در شهرستان کیار

فرماندار شهرستان کیار گفت: راه‌اندازی یک خط تولید آب ژاول با ظرفیت ۵۰۰ لیتر در این شهرستان نیاز این منطقه را به محلول ضدعفونی‌کننده برطرف می‌کند.

راه‌اندازی اولین خط تولید آب ژاول در شهرستان کیار

به گزارش ایل نیوزفعلی‌فتح نصیریان امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: راه‌اندازی یک خط تولید آب ژاول با ظرفیت ۵۰۰ لیتر در این شهرستان نیاز این منطقه را به محلول ضدعفونی‌کننده برطرف می‌کند.

فرماندار کیار با اشاره به اینکه یک دستگاه الکترولیز نمک طعام در این شهرستان نصب و راه‌اندازی شده است، افزود: این اقدام به‌منظور تضمین کیفیت بهداشتی آب شرب و گندزدایی معابر و اماکن عمومی در جهت مبارزه با ویروس کرونا انجام شده است.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون توانسته‌ایم نیاز منطقه کیار را به محلول ضدعفونی‌کننده تأمین‌ کنیم، اضافه کرد: در طول شبانه‌روز ۵۰۰ لیتر آب ژاول در این شهرستان تولید و در اختیار شهرداران و دهیاران برای گندزدایی معابر و اماکن عمومی قرار می‌گیرد.

نصیریان با اشاره به اینکه هر دو روز یک‌بار تمامی معابر و اماکن عمومی در این شهرستان ضدعفونی و گندزدایی می‌شود، ادامه داد: اگر مازاد در میزان تولید داشته باشیم در اختیار شهرستان‌های دیگر قرار می‌دهیم./فارس

@eilnews

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=3290
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما