شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۴

اعتراضات جواب داد/حفر تونل غارت متوقف/تجمع ۱۴ اردیبهشت لغو

تجمع اعتراض آمیز کفن پوشان استان چهارمحال و بختیاری به تونل غارت بهشت آباد در روز یکشنبه مورخ ۹۸/۲/۱۴ موقتا لغو میگردد.

در طی اعلام اقدامات مسئولین استانی و هماهنگی های انجام شده با مقامات عالی وزارت نیرو در موضوع پروژه انتقال آب استان ، تجمع اعتراض آمیز کفن پوشان استان چهارمحال و بختیاری به تونل غارت بهشت آباد در روز یکشنبه مورخ ۹۸/۲/۱۴ موقتا لغو میگردد.

در جلسه ای که بمنظور گرامیداشت روز ملی شوراها با حضور استاندار محترم ،معاونین وی و مدیران کل دفاتر امور شهری و روستایی استانداری و اعضای شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری روز شنبه مورخ ۹۹/۲/۱۳ برگزار شد ، استاندار محترم ضمن تشکر از دغدغه و احساس مسئولیت شوراهای اسلامی در خصوص طرح انتقال آب استان گفت کلیه بیانیه ها و اظهار نارضایتی های موجود از حفاری تونل انتقال آب طرح مذکور توسط شوراهای اسلامی استان ، تشکل ها و احزاب و … جمع بندی و طی مکاتبات محرمانه از سوی استاندار محترم ،اعضای شورای تامین استان ، دستگاه های تخصصی،نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و منتخبین یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به مسئولین کشوری انتقال و پیگیری گردید.

با توجه به هماهنگی بعمل آمده با وزارت نیرو ،کارشناسی نبودن حفر تونل مذکور مشخص و مقرر گردیده هیچ گونه اقدام اجرایی در مورد تونل فوق تا بررسی کارشناسی و قانونی و کسب رضایت طرفین انجام نگردد.

بر همین اساس کمیته دفاع از حقوق آب ، خاک و منابع طبیعی استان چهارمحال و بختیاری به اطلاع کلیه هم استانی های عزیز و دغدغه مند می رساند با توجه به اقدامات استاندار محترم و سایر مسئولین استان هر گونه تجمع در جهت مخالفت با موضوع انتقال آب استان تا اطلاع ثانوی لغو میگردد لذا در صورت عدم تحقق تصمیمات اتخاذ شده ضمن ارسال طومار مخالفت با انتقال آب از سوی شوراهای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری ، سازمان های مردم نهاد و …. زمان تجمع بزرگ متعاقباً اعلام میگردد .

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=3498
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما