چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۲

بازی شل کن سفت کن محیط زیست با افکار عمومی در خصوص تونلهای غارت و پروژه آبرسانی بن-بروجن

مجوز زیست محیطی طرح انتقال آب بن- بروجن لغو نشده است و از نظر حفاظت محیط زیست تداوم اجرای این پروژه بلامانع است.

بازی شل کن سفت کن محیط زیست با افکار عمومی در خصوص تونلهای غارت و پروژه آبرسانی بن-بروجن

به گزارش ایل نیوز،در حالی که معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست در گفتگو با ایمنا از لغو پروژه آبرسانی بن-بروجن سخن می گوید امروز و بلافاصله بعد از انتشار این خبر ،مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری از تداوم اعتبار مجوز زیست محیطی طرح انتقال بن- بروجن خبرمی دهد.

به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری، شهرام احمدی گفت: مجوز زیست محیطی طرح انتقال آب بن- بروجن لغو نشده است و از نظر حفاظت محیط زیست تداوم اجرای این پروژه بلامانع است.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان افزود: این طرح در سال ۱۳۹۰ مجوز زیست محیطی را از اداره کل حفاظت محیط زیست استان اخذ کرده است و هم اکنون نیز همچنان این مجوز دارای اعتبار است.

به گزارش ایل نیوز،در طرح انتقال آب بن- بروجن، آب شرب حدود ۵۰۰ هزار نفر از جمعیت استان چهارمحال و بختیاری از طریق پمپاژ و لوله‌گذاری تامین می‌شود. اجرای این طرح تاکنون حدود ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.برخی از گروههای محیط زیستی نیز از بازی شل کن ،سفت کن سازمان محیط زیست  و مافیای آب در خصوص این پروژه سخن می گویند و هدف مافیا را از این بازی،گروکشی جهت اجرای پروژه جهنمی تونل بهشت آباد میدانند.

 

 

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=3800
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما