سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

ذبح تاجگردون و برداشته شدن نقاب لرستیزی

لازم است مردم و نمایندگان قلمروی ایل بار دیگر در تنگ مغول کش دور هم جمع شوند

ذبح تاجگردون و برداشته شدن نقاب لرستیزی

توئیت مصطفی فقیهی عنصر وابسته به خاندان هاشمی نقاب از چهره مخالفان تاجگردون برداشت و نشان داد،ذبح تاجگردون مقدمه ای است برای حذف لرها از قدرت.در لر ستیزی برخی جریانات وابسته به قدرت از اصلاح طلب،اصولگرا و کارگزاران تفاوتی وجود ندارد.لازم است مردم و نمایندگان قلمروی ایل بار دیگر در تنگ مغول کش دور هم جمع شوند.اهل خرد خوب میدانند وقتی از تنگ مغول کش صحبت می کنیم منظورمان چیست!

@eilnews

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=3899
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. ناشناس گفت:

  میرشکاران و یک غفلت!

  ( به بهانه هجمه های رسانه ای به مدیران لُرتبار )
  هر چند الان به جهاتی برای گلایه و انتقاد و طرح این موضوع مناسب نیست ! اما از منظری دیگر فرصت مناسبی است تا چند نکته از هزاران طرح شود !
  شاید تلنگری باشد! تا چاره ای باید و بابی گشوده و جبران مافات شود !
  تاکید میگردد ، جان مطلب و نیت اساسی این پیام کوتاه و واکنشی ، بیشتر بر یادآوری غفلت مدیران لرتبار و خلاء و فقدان تدبیر و تمهید و …. کار و تیم و تشکیلات رسانه ای است که هم در گذشته و اینک ، چشم اسفندیار مدیران ما شده و میشود !
  با تاکید بر این نکته همه دان و بر همه ثایت شده که ژست جهان وطنی و فراقومیتی گرفتن ! در ایران امروز ( و البته در ایران دیروز ) و … نوعی خود فریبی و فقط ژست ! است !!
  الوار و زاگرس نشینان دارای سرمایه های انسانی کارآمد و سالم زیادی هستند ، اما هیچ کدامشان ! برغم همه شعارها و هیاهوهای وحدت نما و دیگر هراسانه ! و هیچ گاه بنا بر ضرورت و مقتضیات سپهر سیاسی و اقتضای حضور و ماندگاری در ساختار سیاسی و اداری و … نگرش ، طرح ، تلاش و اهتمامی برای شناسائی ، حمایت و … نیروها و استعدادها و توانمندان لرتبار ، بویژه اهل قلم و رسانه و … مبذول نداشته و اهلان دگر هم ! و خارج از دایره محدود وابستگیهای سببی و نسبی و فامیلی و چرخه ناچرخ و کمان ناکشِ تملق و …. عنایتی نداشته اند ! ….
  مجال واکاوی و تطویل و تفصیل نیست ، بعضی از این عزیزان که معتمد حاکمیت بوده و مناصب و جایگاه های بدست آورده ، بنا بر شرایط و تحولات سیاسی و … فرصت از دست داده و ….. و یحتمل اندک باقی ماندگان هم تا به اسلاف نپیوندند ! التفاتی نمیفرمایند !
  از سر درد بهتر است ! چند تن از ماندگان را شاهد بیاورم !
  # کدامین یک از رجال ایران و انقلاب وجنگ و … در اندازه و قواره آقا محسن ( امام اینطور میفرمود) بود و هست ؟! کدامین سردار جنگی رزمی ، صفی ستادی و سیاسی و … تحت الامر و فرماندهی ایشان نبود ؟! سردار قالیباف نبود ؟! آیا تنها و تنها با فلان اتکا و وابستگی ! ریاست قوه مقننه را تحصیل نمود ؟!
  حقیقت و واقعیت های غیر قابل انکار و خدشه ای هم وجود دارد !
  حضرت ایشان ( سردارسرلشکر رضائی ) در قبال تذاکر و دلسوزیها و …. چه کرده اند ؟ سالها پیش و در یکی از پسا انتخابات ریاست جمهوری ( که ایشان کاندیدا بودند ) در اجتماعی در شهرکرد به عرض مبارک رسید :
  سردار طرحی نو و نگاهی تازه در انداز ! و …. نافی ایران دیدن و قومیت ندیدن هم نیست ! قوم هم ایرانیست ! و…
  به وضاحت و صراحت ! از تکرار ناپذیری تاریخ و نقش نقشِ بختیار ناکام ! و … سخن رفت !
  بنا بر تاکید صدر پیام ! میگذرم !
  تعجب و تحسین های سردار و توجه و صحه بر وجوب برنامه ریزی و توسعه فعالیت های رسانه ای و فرهنگی ( از انواع متداول و متنوعش ) همان و …
  #بدون اغراق ( و بی نیاز از هردوی این دو عزیز ) جناب آقای دکتر پورمحمدی وجناب آقای دکتر تاجگردون ، اعجوبه های مدیریتی ، سیاسی و … حال و حاضرند که اگر لر نبودند ! بالاتر از این بودند و …. بهینه تر و بهتر از بسیاری ! برای ایران و مردم و البته حاکمیت !
  قصد و مجال پرداختن و نوشتن به و از همه پرداختنیها و نوشتنهای پرداختنی و نوشتنی از حضراتشان نیست ! اما جای تلنگر و پرسش معطوف به موضوع به و از هر دو گرامی هست ! در این خصوص چکار کردید ! برادرانی که پله ها را با پای خود بالا رفتید ، آیا تنها بر پای خود ایستاده ، راحتید ؟
  بر دیگران اعتراض کمتر است ! اما شما هوشمندان چرا ؟ !
  آیا نمیشد و زمین به آسمان می رفت ! در بین اینهمه جوان مستعد لر زبان ، دست چند نفری را برای این مهم می گرفتید ؟! جناب دکتر پورمحمدی ، استاد روابط عمومی و ارتباطات و مدیریت افکار عمومی و جناب دکتر تاجگردونِ میرشکار و … دخل و خرج داران ممللکت و …. بر ما سخت است که دو تا پسر و دختر ! با یه گوشی و تبلت ! با جار و جنجال و هیاهو ! سَیل و سیبل میرشکاران ما را ، از نوک قله ها و کمرکشِ کَمرهای خدمت و حساب و کتاب و … به وز وزهای گوش خراش معطوف کنند!
  جناب دکتر پورمحمدی ، یکی را میشناسم که سرنوشتش از سر تعصب و غیرت برایتان ! به بهانه ای و بهای خُرد ! جوری دگر نوشته شد ! و …. در وهله ای که به ناحق مورد کین و … بودید ! ( آنچه کنون بر میرشکار میرود ! ) از محضرتان استدعای سامان و سازمان دهی و حمایت و هدایت یک تیم رسانه ای داشت !
  برای جناب دکتر تاحگردون هم در بحبوحه های ! پیام گذاشت و …..
  بیهوده گویان عرض خود برده و می برند ! اما کاش میرشکاران ما دست چند میرقلم را هم در میان صدها دست مدیر و …. می گرفتید ! و …
  اوصاف جناب دکتر غریب پور مان را هم زیاده شنیده ، اما چون توفیق شرفیابی و مراوده را نداشتم ، تنها از آنچه این روزها از یک گوشی ! و بعلل خلاء پیش گفته ، در خصوص ایشان فضا سازی میشود ! تاسف میخورم .
  یاد آور میشوم که مشاهده اخبار و جوسازیها و هجمه های این روزها ( تا حدودی طبیعی هم هست ! بالاخره ریاست مهمترین کمسیون مجلس و گمانه زنی وزیر شدن یک لر و … ) و گپ و گفتی که بعضی دوستان و لزوم حمایت و کمپین و … موجب نوشتن پیام شد .
  شاید که میرشکاران به صرافت افتند!

دیدگاه شما