جمعه ۲۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

حذف تاجگردون، لر ستیزی و حذف یک قلمروی بزرگ از قدرت است

کارون به یغما رفته،زرد کوه سوراخ سوراخ شده از تونلهای غارت،خائیز آتش گرفته از محرومیت و محرومیت چسبیده بر پشت نام شهرها و آبادی هایمان ،هریک به تنهایی برای ایجاد وحدت و انسجام کفایت می کنند.همدیگر را دریابیم تا دیر نشده است!

حذف تاجگردون، لر ستیزی و حذف یک قلمروی بزرگ از قدرت است

این روزها مجلس اصولگرای یازدهم با فرزندان شایسته ایل همان دشمنی را می کنند که مجلس اصلاح طلب دهم با دکتر افشانی شهردار سابق تهران و از فرزندان شایسته این قلمرو نموده است.یادمان هست که چگونه مجلس دهم با لیست امیدش در یک بازی کثیف برای پایین کشیدن فرزند شایسته ایل از کرسی شهرداری تهران، با لطایف الحیلی، قانون منع بکار گیری بازنشستگان را تصویب نمودند تا با  آن زیپ شل آبرو داری کنند !و عجبا چقدر خوب هم برایشان آبرو داری نمود!

طنز ماجرا اینجاست که این قانون، ظاهرا برای همان زمان و برای همان یک نفر تصویب شد و بعد از رفتن آن مرد، ماموتها و فسیلها بر کرسی های خود ماندند.

امروز تعداد اندکی از قلم بدستان می خواهند در یک اندیشه نوک دماغی ،موضوع تأیید اعتبارنامه دکتر غلامرضا تاجگردون را یک تصفیه حساب حزبی و گروهی نشان دهند.نگارنده معتقد است حذف تاجگردون صرفا حذف یک نماینده نیست ،حذف یک قلمروی بزرگ از قدرت است و این خبط بزرگ به تنهایی از چند اصولگرای تندرو در حالی که در پشت اعتبارنامه تاجگردون، تأییدیه سپاه پاسداران  انقلاب اسلامی و شورای نگهبان قرار گرفته است بر نمی آید.با هر چرتکه ای که حساب نماییم ،نمی توانیم نقش گستاخانه صبا آذر پیک ،خبرنگار وابسته به اصلاح طلبان و حقد و کینه برخی اصلاح طلبان،کارگزاران و برخی دولتمردان از فرزند شایسته زاگرس را در  شکل گیری ائتلاف نامیمون بین به ظاهر دوگانه  اصلاح طلب و اصولگرا نادیده بگیریم.

هم تباران گرامی بدانند که تلاش عده ای برای حذف چهره های مطرح زاگرس نشین نه برای امروز است و نه حد آن یک تصفیه حساب حزبی و گروهی است، بلکه ادامه یک برنامه بلند مدت برای خشکاندن و نابود کردن یک قلمرو است.نباید فراموش نمود که در موضوع حذف دکتر افشانی، این اصلاح طلبان بودند که به هر بازی کثیفی دست زدند تا ایشان را به هر قیمتی حذف نمایند.لذا در کوتاه نمودن دست الوار از قدرت، هیچ تفاوتی میان اصلاح طلبان و اصولگرایان نیست و این ساده انگارانه است که بخواهیم حذف فرزندان زاگرس را یک تصفیه حساب حزبی و گروهی معرفی نماییم.

امروز این قلمرو بیش از هر زمانی به وحدت و انسجام نیازمند است.در استان چهارمحال و بختیاری از ۴نماینده استان سه نماینده علی رغم اختلافات شدید فکری و سیاسی با دکتر تاجگردون ، هم با فراکسیون زاگرس نشینان همراهی نموده و هم علنا در مجلس از ایشان حمایت نمودند اما چرا از برادرانمان در استان کهگیلویه و بویراحمد صدای واحدی بلند نشده است، خود جای سوال است.!

نمایندگان قلمروی ایل بدانند،امروز نوبت تاجگردون است و فردا روز ،اگر هر یک از شماها بتواند توانمندی هایش را بروز نماید ،نوبت اوست! کارون به یغما رفته،زرد کوه سوراخ سوراخ شده از تونلهای غارت،خائیز آتش گرفته از محرومیت و محرومیت چسبیده بر پشت نام شهرها و آبادی هایمان ،هریک به تنهایی برای ایجاد وحدت و انسجام کفایت می کنند.همدیگر را دریابیم تا دیر نشده است!

بقلم:سردبیر

 

 

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=4016
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. محمدرضا حمیدی گفت:

  اگر کوتاه کردن دست دزدان از بیت المال را قوم ستیزی عنوان کنیم اعدام منافقین از قومیتهای مختلف را مثل امریکا و انگلیس ومعاندین نظام قوم ستیزی اعلام کنیم و اجازه بدهیم تاجگردونها به غارت و مهره چینی ادامه دهند و باعث دلسردی امت شهید داده شویم
  تا جایی که مادیدیم نظام خادم همه ی اقوام است
  اما ازدر هرقومی زالویی پیداشد ازبین بردنش خواست همه ی اقوام

  • علی حسنی گفت:

   سلام: پیامبر اکرم فرمودند: اگر بر ظرف ماست که باز است، گربه ای بالای آن است که دور دهانش سفید است اما ندیدی که از ماست بخورد نمیتوانی بگویی از این ظرف ماست خورده است.
   تاجگردون دزد نیست. تاجگردون تنها کسی است که حریف دزدها شده و توانسته است بعد از سالها حق مردم را با علم و تجربه و تدبیر و تدبرش بگیرد و تقدیم شان کند. تاجگردون حامی ضعفا و نقطه مقابل چپاولگران است. تاجگردون محبوب دلهای دردمندان است.
   خدا به داد شما برسد که ندیده و نشناخته شده اید حزب باد و بنده ای از بندگان صالح خداوند را به دزد متهم می کنید.

دیدگاه شما