سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۷

برجهای دوقلوی شهرکرد با همکاری قرارگاه خاتم الانبیا تکمیل می شوند

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری میان شهرداری شهرکرد و قرارگاه خاتم‌الانبیاء

برجهای دوقلوی شهرکرد با همکاری قرارگاه خاتم الانبیا تکمیل می شوند

به گزارش ایل نیوز شهردار شهرکرد  گفت: نخستین اقدام عمرانی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) با انعقاد تفاهم‌نامه فی مابین شهرداری شهرکرد و این قرارگاه برای اجرای پروژه‌های عمران شهری در مرکز استان کلید خورد.

بهادر عبدالغنی افزود: در نشست با فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) برای انعقاد این تفاهم‌نامه چندین طرح عمرانی در جهت محرومیت‌زدایی و ایجاد نشاط اجتماعی در شهرکرد مطرح شد.

وی اظهار داشت: طرح‌های اجرایی بسیار موثری در جهت رشد و توسعه شهری و با هدف ایجاد فضای مطلوب و رفع مشکلات شهری که سالهاست حل نشده با همکاری این قرارگاه در شهرکرد اجرایی خواهد شد.

عبدالغنی افزود: شهرداری شهرکرد با محوریت طرح امام جواد(ع) که متولی آن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است و مجموعه قرارگاه به آن توجه ویژه دارد، اقدام به اجرای بوستان و مکان‌های ورزشی در مناطق محروم شهری، احداث ۴۰۰ واحد مسکونی برای اقشار کم‌درآمد جامعه، احداث مجموعه بزرگ فرهنگی، آموزشی و ورزشی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، احداث کمربندی جنوب شهر، زیرگذر و روگذر چهارراه آیت‌الله طالقانی و میدان معلم خواهد نمود.

شهردار شهرکرد ادامه داد: همچنین پروژه احداث برج دوقلو که از سال ۸۹ شروع و مشکلات زیادی را داشته در یک برنامه مشخص و با بررسی کارشناسی تحت عنوان “مجتمع پزشکی سلامت” تکمیل خواهد شد.

در پایان این جلسه تفاهم‌نامه اجرایی طرح‌های شهرداری شهرکرد با قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) امضاء شد.

@eilnews

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=4110
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما