شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۳

البرز نماد وحدت زاگرس شد

البرز ،فرزند شجاع طبیعت زاگرس،با نثار جان خود هم  آتش کین مشتی مزدور را خاموش نمود و هم به نماد وحدت و یکدلی زاگرس نشینان تبدیل شد

البرز نماد وحدت زاگرس شد

به گزارش ایل نیوز ،در حالی که زاگرس مهربان از چندین طرف مورد حمله و نامهربانی قرار گرفته است ،البرز با نثار جان خود به نماد وحدت زاگرس و زاگرس نشینان تبدیل شد.این روزها زاگرس حال خوشی ندارد ،از یک طرف،مافیا و پدرخوانده های آب با حفر تونل های غارت،کارون را به تاراج برده و زردکوه را سوراخ سوراخ نموده اند تا کویرشان را آباد و یک قلمروی تاریخی را به کویر تبدیل نمایند.

از یک سو ائتلافی نامیمون از برخی اصلاح طلبان و اصولگرایان پایتخت،با لطایف الحیلی از تشکیل اتحاد زاگرس نشینان جلوگیری نمودند تا در گام بعدی دکتر تاجگردون،فرزند شایسته زاگرس را متوقف نمایند.غافل از اینکه بلوط استوار زاگرس ریشه در تاریخ دارد.

در سوی دیگر مشتی اجیر شده، آتش به گلستان زاگرس انداخته اند تا پازل نابودی مردمان این قلمرو را تکمیل نموده باشند.در  این میان، البرز ،فرزند شجاع طبیعت زاگرس،با نثار جان خود هم  آتش کین مشتی مزدور را خاموش نمود و هم به نماد وحدت و یکدلی زاگرس نشینان تبدیل شد. روحش شاد و یادش گرامی باد.

@eilnews

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=4174
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما