دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۳

در آینده شاهد اتفاقات مبارکی در هر دو شهرستان لردگان و خانمیرزا خواهیم بود

آسیب شناسی فرهنگی مهم ترین کاستی حوزه فرهنگ است

در آینده شاهد اتفاقات مبارکی در هر دو شهرستان  لردگان و خانمیرزا خواهیم بود

به گزارش ایل نیوز، حسین بامیری نماینده مردم شهرستان های لردگان و خانمیرزا در نشست هم اندیشی با مجمع نخبگان بسیج اظهار کرد: رسانه و فضای مجازی، علمی پژوهشی، اقتصاد، فرهنگ، بهداشت و درمان، آمادگی و اراده خود برای همکاری با نخبگان شهرستان در هر حوزه ای را اعلام کردند.

بامیری تصریح کرد: یکی از دغدغه های حضرت امام خامنه ای در آغاز شروع به کار مجلس یازدهم شورای اسلامی تاکید بر حوزهای اقتصادی و فرهنگی بوده است و البته در تمامی مقاطع زمانی در بیانات مقام معظم رهبری فرهنگ مورد توجه و تاکید قرار گرفت و این امید است که در مجلس یازدهم نیز با توجه به مظلومیت فرهنگ که در سازماندهی کمیسیون های تخصصی مجلس نیز شاهد بودیم لازم است مورد توجه ببشتری قرار گیرد.

بامیری تاکید کرد: همه کسانی که در خاکریزهای فرهنگ مشغول به کار هستند باید قابلیت ها و پتانسیل های خود را در این حوزه بسیار مهم عملی، تبیین و اطلاع رسانی کنند.

نماینده مردم شهرستان های لردگان و خانمیرزا در مجلس شورای اسلامی افزود: همه کسانی که در لردگان در حوزهای مختلف به خصوص فرهنگ دارای برنامه و ایده ای باشند که برای دو شهرستان موثر باشد مورد حمایت نمایندگان و مسئولین شهرستان قرار خواهد گرفت.

بامیری با اشاره به استفاده از ظرفیت مجمع نمایندگان گفت: ما به عنوان یک ظرفیت آمادگی کامل برای تسهیل گری در هر حوزه مطالعاتی را داریم اما این نیازمند آمادگی نیروها و نخبه های مستعد در لردگان و خانمیرزا است که چه برنامه ها، ایده ها و راهکارهایی در حوزه مطالعاتی خود دارند و وظیفه ما حمایت از این برنامه ها است.

وی با تاکید بر اهمیت ایجاد فضای سالم در فضای مجازی گفت: متاسفانه فضای مجازی  بنیان های خانواده را مورد هدف قرار داد اما بهرحال باید در این فضا برای فراهم کردن محیطی سالم، امن و موثر باید همه جانبه فعالیت کرد.

نماینده مردم شریف شهرستان های لردگان و خانمیرزا در مجلس شورای اسلامی در پایان افزود: در آینده شاهد اتفاقات مبارکی در هر دو شهرستان خواهیم بود و هدف ما نیز خدمت به مردم شریف دو شهرستان است که با کمک و همراهی همه عزیزان به خصوص جوانان نخبه گام های موثری را برخواهیم داشت.

سرهنگ عباس رحیمی فرمانده سپاه ناحیه لردگان، برخی از مسائل و مشکلات موجود در شهرستان را مطرح کرد و از نماینده مردم شهرستان های لردگان و خانمیرزا خواستار همت و تلاش همه جانبه برای حل مسائل مطرح شده خواستار شد.

@eilnews

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=4300
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما