سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۵

اعتراضات بحق مردم چنار محمودی و قصه پسر شاپور بختیار

به تازگی مدیر یکی از رسانه هایی که با پول بیت المال ارتزاق می کند مدعی شد کسانیکه از فرزندان شایسته قلمروی ایل حمایت می کنند در موضوع حادثه چنار محمودی کجا بودند؟

به گزارش ایل نیوز،در ظلمی که بر مردم ستمدیده چنار محمودی شد نه تنها مردم شهرستان لردگان برای دفاع از آنها وارد صحنه شدند ،بلکه به یمن روشنگری های رسانه های مردمی و فضای مجازی که امثال این مدیر رسانه ای با آن مخالفند،اعتراضاتی نیز در دیگر شهرهای قلمروی ایل برگزار گردید.اما برخی دشمنان انقلاب اسلامی سعی در سوء استفاده از این اعتراضات نمودند و در این بین نیز  به ناگاه امثال این شبه رسانه ها،موضوع انحرافی پسر شاپور بختیار، نخست وزیر دوران ستمشاهی را مطرح نمودند!

براستی! اکنون که مدت زیادی از این حادثه و حواشی بعد از آن می گذرد و موضوع نیز از بعد امنیتی خارج شده است بگویید: اگر ماجرای پسر شاپور بختیار واقعیت داشته است اکنون کجاست؟چگونه وارد کشور شده است؟ مرتبطین با او چه کسانی هستند؟و اصولا مأموریت ایشان چه بوده است؟

همانطور که وعده داده ایم، در اجابت فرمان گام دوم انقلاب ،به پس توهای تاریک تصمیم گیری در نظام اداری وسیاسی  قلمروی ایل سرک می کشیم و بر آنجا نور می تابانیم حتی اگر آنجا خود یک نهاد انقلابی یا وابسته به آنها باشد.

@eilnews

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=4486
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما