پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۷

انتخاب یک هم استانی بعنوان رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی

دکتر ملایی فرزند شایسته استان،رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی شد.

به گزارش ایل نیوز به نقل از روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی استان چهارمحال و بختیاری، با برگزاری انتخابات فدراسیون ورزش های همگانی دکتر افشین ملایی سفید دشتی به عنوان رئیس یکی از پر مخاطب ترین فدراسیون های کشور انتخاب شد.

رئیس هیئت ورزش های همگانی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به این موضوع خاطر نشان ساخت: با برگزار ی انتخابات این فدراسیون بعد از ۱۴ ماه تکلیف رئیس فدراسیون ورزش های همگانی کشور مشخص شد.

مزتضی محمدیان دهکردی با حضور در این مجمع گفت: در این انتخابات آقای افشین ملایی سفید دشتی با کسب ٢۶ رای از ۴۱ رای ماخوذه سکاندار جدید فدراسیون ورزش های همگانی شد.

وی در ادامه‌گفت: در این مجمع که به ریاست آقای دکتر سید عبدالحمید احمدی، معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزیر ورزش و جوانان برگزار شد، یازده نَفَر برای رقابت در این مجمع انتخاباتی تایید صلاحیت شده بودند که با انصراف و غیبت پنج کاندیدا در نهایت انتخابات رییس فدراسیون ورزش های همگانی با شش نَفَر برگزار و دکتر افشین ملایی سفید دشتی بر صندلی این فدراسیون تکیه زد.

محمدیان دهکردی گفت: فاطمه ابوالقاسمی با کسب ١۴ رای و فرهاد نیکو خصال ١ رای را نیز از آن خود کردند.

رئیس هیئت ورزش های همگانی استان چهارمحال در خاتمه گفت: امیدواریم با حضور آقای دکتر ملایی سفید دشتی در راس فدراسیون ورزش های همگانی کشور، تعاملات و فصل مشترک همکاری های بیش از پیشی را بین فدراسیون و هیئت های استانی شاهد باشیم تا از این رهیافت شاخص سلامتی، شور و نشاط اجتماعی در بین اقشار جامعه به رشد و بالندگی برسد.

  1. شایان ذکر است، آقای دکتر افشین ملایی سفید دشتی هم اکنون بعنوان مدیر کل دفتر توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان کشور مشغول بکار است و در سوابق کاری ایشان معاونت ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و‌جوانان استان چهارمحال و بختیاری نیز به چشم میخورد.

@eilnews

 

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=4522
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما